Otobüslü Yurt Dışı Turları

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Selanik Kavala Thassos Turu

2 Gece 3 Gün

1 Gece Konaklama

3* Ve 4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

89,00 3.159,50

Ekspress Balkan Turu

Üsküp (2)

3 Gece 4 Gün

2 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

149,00 5.289,50

Bükreş Transilvanya Şatolar Turu

Bükreş (2) – Sinia – Bran – Braşov – Veliko Tarnavo

3 Gece 4 Gün

2 Gece Konaklama

3* & 4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

149,00 5.289,50

Otobüslü Balkan Üçlüsü

Kavala - Selanik - Bitola(Manastır) - Resne - Ohri (1) - Tetova(Kalkandelen) - Üsküp (1) - Sofya (1) - Plovdiv

4 Gece 5 Gün

3 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

199,00 7.064,50

Yunanistan Turları

4 Gece 5 Gün

3 Gece Konaklama

3* & 4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

249,00 8.839,50

Otobüslü Baştan Başa Balkanlar Turu (Istanbul Hareketli)

6 Gece 7 Gün

5 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

399,00 14.164,50

Büyük Balkan 8 Günde 9 Ülke Turu (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

6 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

449,00 15.939,50

Büyük Balkan 9 Günde 9 Ülke Turu (Istanbul Hareketli)

Akşam Yemekleri Dahil -Ekstra Tur Yok – Her şey Dahil
Kosovalı Program

8 Gece 9 Gün

7 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

499,00 17.714,50

Otobüslü Büyük Orta Avrupa Turu (Istanbul Hareketli)

Belgrad (2) - Budapeşte (2) - Prag (1) - Viyana (1)

7 Gece 8 Gün

6 Gece Konaklama

3* & 4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

499,00 17.714,50

Otobüslü Büyük İtalya & Yunanistan & Balkan Turu (Istanbul Hareketli)

Ekstra Turlar Dahil

8 Gece 9 Gün

7 Gece Konaklama

3* Ve 4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

599,00 21.264,50

Otobüslü Yurt Dışı Turları

Otobüslü Yurt Dışı Turları ve Fiyatları

Kara yolu ile çıkacağınız seyahatinizde keşfetmek istediğiniz farklı bir coğrafyayı boydan boya gezme fırsatı yakalayabilirsiniz. Otobüsle yurt dışı turları ile dilediğiniz bölgeyi seçerek hem o ülkenin tarihî, kültürel ve doğal güzelliklerini yakından görebilir hem de unutulmaz tatil anıları biriktirebilirsiniz. Avrupa farklı bölgelerine yönelik düzenlenen Coral Tatil’in cazip tatil paketlerine göz atarak yepyeni deneyimler edinme şansı yakalamanız mümkün olur.

Otobüslü Yurt Dışı Turları Hakkında

Gün sayıları tur programına göre değişiklik gösteren otobüsle Avrupa turu paketleri zengin içerikleri ile dikkat çekiyor. Orta Avrupa, Doğu Avrupa veya Balkan ülkelerine yönelik düzenlenen otobüs turları sırasında bölgenin önde gelen otellerinde konaklama yapabilirsiniz. Tatil programınıza göre dilerseniz yalnızca hafta sonunu kapsayan 2 gece 3 günlük kısa paketleri tercih edebilir, dilerseniz de kapsamlı bir Avrupa turu içeren 9 günlük turlara katılım sağlayabilirsiniz. Tüm bu turlar esnasında son model otobüslerle ulaşımınız sağlanırken 3, 4 veya 5 yıldızlı otellerin standart odalarında evinizin konforunda konaklayabilirsiniz.

Otobüsle yurt dışına gitmek istiyorsanız tek bir ülke ile sınırlı kalmadan farklı bölgeleri de içeren turlara da katılabilirsiniz. Balkan ülkeleri arasında yer alan Yunanistan, Makedonya ve Bulgaristan’a yönelik düzenlenen ekonomik Avrupa turlarını satın alarak aynı anda birden fazla ülke görebilir, o bölgelerin kültürel ve tarihî öğelerini keşfedebilirsiniz. Yine Sırbistan, Bosna Hersek ve Kuzey Makedonya’yı kapsayan “Otobüslü Muhteşem Balkan Turu”na katılım göstererek Avrupa’nın en gözde tatil rotalarını gezebilirsiniz. Üsküp’te Osmanlı İmparatorluğu’ndan izler taşıyan mimari yapıları incelerken, Saray Bosna’da ünlü Mostar Köprüsü’nün ihtişamına şahitlik etme şansı bulmuş olursunuz. Otobüs turunuz esnasında dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri hâline gelen Dubrovnik şehri de gezi rotanızda yer bulur. Coral Tatil’in Avrupa’nın en gözde tatil destinasyonlarına düzenlediği uçaklı turlar ve otobüslü tur paketleri arasından dilediğinizi seçerek yeni maceralara yelken açmaya hemen başlayabilirsiniz.

Otobüsle Yurt Dışı Turlarının Avantajları

Modern otobüsler vasıtasıyla yapacağınız Avrupa turu ile gitmek istediğiniz tüm bölgeleri detaylı bir biçimde keşfedebilirsiniz. Vizesiz otobüsle yurt dışı turu programları ile yolculuğunuz boyunca farklı maceralara adım atabilir, yol üstü duraklarında o bölgeye özgü lezzetleri deneme şansı elde edebilirsiniz. Otobüs yolculuğunuz sırasında her geçtiğiniz ülkeye veya şehre ait özel eşyaları veya objeleri satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Otobüsle yurt dışı turlarının avantajlarından bir diğeri de aynı anda birden fazla ülke görme fırsatı yakalamanızdır.

Eğer tek bir ülkenin en özel tarihî, kültürel ve doğal güzelliklerini görmek isterseniz de yalnızca bir ülkeyi içeren otobüslü turlara katılım gösterebilirsiniz. Yunanistan’ın Selanik, Kavala, Thassos Turu’na katılarak Akdeniz’in en gözde destinasyonlarına yolculuk yapmanız mümkün olur. Selanik’te Mustafa Kemal Atatürk’ün evini ziyaret edebilir, Thassos Adası’nda deniz keyfi yapabilirsiniz. Hem kültürel gezi hem de deniz tatili yapabileceğiniz 2 gece 3 gün süren kapsamlı tur programı hafta sonu tatilinizi dolu dolu geçirmenizi sağlar. Avrupa’nın en önemli kentlerine yönelik düzenlenen Coral Tatil otobüsle yurt dışı turları arasından merak ettiğiniz, daha önce görmediğiniz ülkeleri içeren paketi seçerek uygun fiyatlı Avrupa seyahatinizi hemen planlamaya başlayabilirsiniz.

Otobüslü Yurt Dışı Turu Fiyatları

Otobüslü yurt dışı turlarının fiyatları pek çok farklı faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gitmek istediğiniz bölgede kalacağınız gün sayısı bu fiyatları etkileyen en önemli göstergelerdendir. İki günlük turlar ile 8 gece 9 günlük kapsamlı otobüslü orta Avrupa turları ücretleri birbirinden fark seyreder. Bölgenin köklü ülkelerine ev sahipliği yapan ve sanatın, kültürün, alışverişin ve gastronominin kalbinin attığı otobüslü büyük Avrupa turlarına katılarak uygun fiyatlarla tatil keyfi yapabilirsiniz. “Otobüslü Büyük İtalya & Yunanistan & Balkan Turu” kapsamında Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan ve İtalya’nın en özel bölgelerine ayak basabilirsiniz. İstanbul hareketli olan ve 8 gece 9 gün süren bu program boyunca göreceğiniz turizm destinasyonları arasında; Roma, Bari, Floransa, Venedik, Verona, Pompei, Selanik, Sofya, Belgrad yer alır. Ayrıca ek bir ücret ödeyerek Slovenya’nın başkenti Ljubllijana’yı da gezi rotanıza ekleyebilirsiniz. Konaklanacak gün ve gezilecek ülke sayısına, gezi rotasına, tur programının kapsamına göre değişiklik gösteren otobüslü yurt dışı turu fiyatları arasından sizin beklentilerinize ve bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Coral Tatil’in indirimli fırsatlarını yakalayarak avantajlı ödeme yöntemleri ile paketinizi hemen satın alarak tatil planlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.