Portekiz Turları

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Portekiz Endülüs Turu (Istanbul Hareketli)

Porto (2) - Lizbon (2) - Sevilla (1) - Granada (2)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

799,00 28.364,50

Mega Portekiz Endülüs İspanya Turu (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

849,00 30.139,50

Porto & Lizbon Turu

4 Gece 5 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

949,00 33.689,50

Mega Portekiz Endülüs Turu

Malaga - Granada (1) - Cordoba - Sevilla (2) – Evora - Lizbon (2) - Obidos - Fatima - Nazare - Porto (2)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

999,00 35.464,50

Portekiz Turu

Porto (2) Lizbon (2)

4 Gece 5 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

%15 İndirim
1.349,00 1.146,65 40.706,08

Elegant İspanya & Portekiz & Endülüs Turu

8 Gece 9 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

1.149,00 40.789,50

Grand İspanya Endülüs Portekiz Turu

Barcelona (2) – Valencia (1) – Granada (1) – Sevilla (1) – Lizbon (2)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

1.525,00 54.137,50

İspanya & Portekiz Turu

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

1.599,00 56.764,50

Portekiz Turları - 2024 Portekiz Turu Fiyatları

Sıcak iklimi ve Akdeniz kültürü ile Avrupa’nın en gözde tatil lokasyonlarından biri olan Portekiz, yılın her mevsiminde görülmeye değer güzellikler sunar. Siz de tarihi güzellikler ile modern hayatın birleştiği, capcanlı bir ülke keşfetmek istiyorsanız Coral Tatil ile Portekiz’i gezebilir, unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Portekiz Turları ve Fiyatları

Ziyaretçisini her sokağında müzik ve dans ile karşılayan Portekiz, en çok başkent Lizbon ve Porto şehirleri ile bilinir. Kısa zamanda Portekiz’i doya doya deneyimlemek için Lizbon ve Porto’yu gezebileceğiniz Portekiz turlarını inceleyebilirsiniz. Bu turlar ile iki şehirde de mutlaka görülmesi gereken yerleri görmeniz mümkün olur. Portekiz turlarının fiyatları turun gün sayısına ve tur bünyesinde gezilecek olan şehir sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Öte yandan erken rezervasyon avantajları ile en kapsamlı turları en uygun fiyatlara satın almak mümkün olur.

Lizbon, Portekiz turunun vazgeçilmez duraklarından ilkidir. Lizbon şehrinin en canlı noktalarının başında Rossio Meydanı olarak bilinen Praça Dom Pedro IV gelir. Bu meydanda bulunan eşsiz tarihi güzellikleri, civardaki hem geleneksel hem modern tatları bir arada sunan yerel kafelerde izleyebilirsiniz. Bu meydana yürüme mesafesinde olan Rua Augusta Takı, Lizbon’a dair en sık rastlanan fotoğrafların çekildiği alanlardan biridir. Alfama bölgesi, şehrin meşhur tramvayının da geçtiği alan olarak bilinir. Dar sokaklarında yürümenin oldukça keyifli olduğu bu bölgede, pek çok kafe, restoran ve bar bulunur. Ayrıca Portekiz’e dair hediyelik eşyaların alınabileceği dükkanlar da bu bölgede sıkça yer alır. Bu bölgelerin yanı sıra Belem Kalesi, Jeronimus Manastırı ve Keşifler Anıtı da Lizbon turunda görülecek olan yerlerdendir.

El değmemiş güzelliklere ev sahipliği yapan Porto’da sayısız tarihi yapıya rastlanabilir. Tarihi Bento İstasyonu, Porto Katedrali ve Liberdade Meydanı Porto şehrinde görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Turistik bölgelerin yanı sıra şehir, ismini şehirden alan şarapları ve şarap mahzenleri ile de oldukça ünlüdür. Don Luis 1. Köprüsü’nün iki tarafında yer alan şarap mahzenlerine gidip tadım yapmak ve şarap satın almak mümkündür. UNESCO’nun dünya mirasları listesinde yer alan Riberia bölgesi, nehir boyu devam eden küçük kafe ve restoranlara, bir veya iki katlı evlere ve taş kaldırımlı sokaklara ev sahipliği yapar. Bu şehri nehir turu ile farklı bir perspektiften görmeyi de mutlaka değerlendirmelisiniz.  

Endülüs & Portekiz Turları Erken Rezervasyon

Portekiz ve Endülüs turları, Porto ve Lizbon’un yanı sıra Granada, Sevilla, Toledo, Cordoba, Fatima, Salamanca, Madrid, Zaragoza ve Barselona gibi pek çok bölgeyi tek bir turda ziyaret etmenize olanak tanır. Dolu dolu bir Avrupa seyahati vadeden İspanya Portekiz turları ile hem İspanya hem Portekiz kültürünü deneyimleyebilirsiniz. Deniz ürünlerinden et ve sebze yemeklerine pek çok yemeği ile ünlü iki ülkenin leziz yemeklerini tadabileceğiniz gibi hem tarihi güzelliklere hem de dans ve eğlenceye doyabilirsiniz.  

Portekiz Endülüs turları, bir Avrupa tatilinden beklenebilecek tüm özellikleri bir arada sunar. Bu nedenle en çok rağbet gören paket turların başında gelir. Endülüs ve Portekiz turlarında erken rezervasyon yapmak, hem tatilinizin güvence altına alınması hem de bu eşsiz deneyimi en uygun fiyatlar ile yaşamanız açısından oldukça önemlidir. Gündüzleri günümüze kadar korunmuş eşsiz tarihi yapıların ve muhteşem binalara ev sahipliği yapan meşhur meydanların tadını çıkarmak, akşamları ise durmaksızın dans edip eğlenebileceğiniz, başta Fado olmak üzere geleneksel müzik türlerini dinleyebileceğiniz Portekiz Endülüs turu için en yakın zamanda yerinizi ayırtmayı ihmal etmeyin.  

Portekiz Turunuz için Neden Coral Tatili Seçmelisiniz?

Avrupa’nın en sıcak ve canlı ülkelerini görmek istiyorsanız, Portekiz turları sizin için mükemmel bir tercih olabilir. Özellikle İspanya’yı da içeren bir Portekiz turu arayışındaysanız, yoğun bir takvim sizi bekliyor! Pek çok şehri birkaç güne sığdıran bu programda, deneyimli ve özenli bir tatil acentesi ile anlaşmanız, keyifli bir tatil geçirmeniz açısından oldukça önemlidir. Kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı önceliği gören Coral Tatil ile en kârlı Portekiz tur fiyatlarına ulaşabilir, unutulmayacak bir tatil deneyimini bütçenize en uygun şekilde yaşayabilirsiniz.  

Portekiz Tur Bölgeleri

 • Douro Nehri
 • Riviera Semti
 • Bolsa Sarayı
 • Porto Katedrali
 • Sao Francisco Kilisesi
 • Sao Bento Tren İstasyonu
 • Dom Luis I. Köprüsü
 • Dağların İsası Kilisesi
 • VII. Eduardo Parkı
 • Rossio Caddesi
 • Liberdade Meydanı
 • Tejo Nehri
 • Sao Jorge Kalesi
 • Alfama Bölgesi
 • Alcantara
 • Belem Kulesi
 • Keşifler Anıtı
 • Jeronimus Manastırı