• Fiyat Hesaplama
 
Oda 1
Oda Ekle
Tamam
Fiyat Hesapla

1. Oda (2 Yetişkin)

Standart Oda (Yarım Pansiyon)
Müsaitlik Sorun
Günlük
Fiyatlar
Müsaitlik
Tablosu
%10 İndirim
23.100,00 20.790,00
09.Ekim
Pazartesi
3.300,00 2.970,00
10.Ekim
Salı
3.300,00 2.970,00
11.Ekim
Çarşamba
3.300,00 2.970,00
12.Ekim
Perşembe
3.300,00 2.970,00
13.Ekim
Cuma
3.300,00 2.970,00
14.Ekim
Cumartesi
3.300,00 2.970,00
15.Ekim
Pazar
3.300,00 2.970,00
Müsait
Sadece Ön Rezervasyon
Müsaitlik Sorun - 444 0 684 - Sizi Arayalım
Standart Oda (Tam Pansiyon)
Müsaitlik Sorun
Günlük
Fiyatlar
Müsaitlik
Tablosu
%10 İndirim
27.720,00 24.948,00
09.Ekim
Pazartesi
3.960,00 3.564,00
10.Ekim
Salı
3.960,00 3.564,00
11.Ekim
Çarşamba
3.960,00 3.564,00
12.Ekim
Perşembe
3.960,00 3.564,00
13.Ekim
Cuma
3.960,00 3.564,00
14.Ekim
Cumartesi
3.960,00 3.564,00
15.Ekim
Pazar
3.960,00 3.564,00
Müsait
Sadece Ön Rezervasyon
Müsaitlik Sorun - 444 0 684 - Sizi Arayalım
Taksit seçenekleri
Toplam Fiyat: 0

Aradığınız kriterlerde fiyat bulunamadı.

Biz Sizi Arayalım

Tesis Özellikleri

Başa Dön

Genel Bilgiler

  Otel Özellikleri ve Konseptleri

  Mesafeler

  Su Parkı

  Sporlar

  Plaj

  Havuzlar

  Yetişkin Havuzları

  Havuz Tipi Boyut(m2) Derinlik(cm)(Min-Max) Su Tipi Isıtma Çalışma Saatleri

  Çocuk Havuzları

  Havuz Tipi Boyut(m2) Derinlik(cm)(Min-Max) Su Tipi Isıtma Çalışma Saatleri

  Animasyon

  Çocuk Servisleri

  Yiyecek ve İçecekler

  Yiyecek / İçecek

  Restoranlar

  Yemek Tipi Restoran Çalışma Saati Servis Tipi

  A La Carte Restoranlar

  A La Carte Restoranlar Çalışma Saati Rezervasyon Gerekli Mutfak Sınırlama

  Barlar

  Barlar Çalışma Saati İçecekler Ücretli/Ücretsiz

  Servisler

  Ek Açıklamalar

  Otel İmkanları

   Toplantı Odaları

   Toplantı Odaları Oturma Düzeni ve Kapasitesi Ses Işıklandırma Görüntü Diğer

   Bina Bilgileri

   Bina Tipi Bina Sayısı Kat Sayısı Asansör Sayısı

   Odalar

   Richmond Pamukkale Thermal Hotel Hakkında

   Başa Dön

   Richmond Pamukkale Thermal, 4 yıldızlıdır. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde olan Pamukkale Travertenleri, 3 km uzaklıktadır. Karahayıt bölgesinde iş, sağlık ve eğlence amaçlı seyahat eden misafirlere kapılarını açıyor.

   Richmond Pamukkale Thermal de 297'si standart, 8'i corner suit, 6'sı junior suite, 1 kral dairesi ve 3' bedensel engelli odası bulunuyor. Odalarda Uydu yayını, Merkezi havalandırma sistemi, Ücretsiz kablosuz internet, Direkt telefon, Oda içi dijital kasa, Minibar, Saç kurutma makinesi, Oda içerisinde çalışma alanı, TV, 24 saat oda servisi, Duman detektörü, Uyandırma servisi, Günlük temizlik servisi, Makyaj aynası ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz konfordaki Sigara içilmeyen kat ve oda seçenekleri mevcuttur. Her damak zevkine hitap edebilen Ana Restoran, zengin açık büfe lezzetlerle misafirlerini sabah kahvaltısı ve akşam yemekleriyle misafirlerini ağırlamaktadır. Açık büfenin yanı sıra dileyen misafirler için à la carte olarak da lezzetlerini misafirlerine sunuyor. Tesis bünyesindeki spa merkezinde hamam, sauna, buhar banyosu, macera mağarası ve bir spor salonu vardır.

   Richmond Pamukkale Thermal, çam ağaçları içeren bir bahçe, kapalı ve açık termal havuzlar ve bir spa merkezine sahiptir. Açık ve kapalı termal havuzlar zengin minerallerle kaliteli termal suyu içermektedir. Denizli Çardak Havalimanına yaklaşık 60 km mesafede bulunan otelde sizde sağlıklı zaman geçirmek istiyorsanız erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

   Covid-19 Önlemleri

   YASAL PROSEDÜRLER VE OTORİTE TAVSİYELERİ

   Pandemi sürecinin en başında otellerimiz bünyesinde genel müdür başkanlığında tüm departman müdürleri, iş yeri hekimi, sağlık personeli, gıda mühendisi, iş sağlığı güvenliği uzmanının yer aldığı bir Hijyen Komitesi kurduk. Bu komite Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayınladığı resmi talimatları ve önerileri, ilgili resmi ve uzman otoritelerin görüşlerini sürekli takip ederek gerekli olan tüm önlemlerin güncel bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.

   DIŞ DENETİM

   Otellerimizde anlaşmalı olduğumuz uluslararası akredite hijyen kuruluşu tarafından ilgili kalite standartlarına ve yasal şartlara uygun bir şekilde, düzenli periyodlarda habersiz olarak her zaman yapılan, Food Check-Crystal, Hijyenik Oda Denetim, Hijyenik Spa & Fitness Denetim, Lejyonella ve Su Güvenliği programları bağımsız denetlemelerine kuruluş tarafından yeni oluşturulan Safe Otel Programı (Salgın hastalık risk yönetim denetim programı) da eklenmiştir.

   DÜZENLİ TESTLER VE KONTROLLER

   Restoranlarda sunulan tüm gıda ürün örneklerini gerekli analizlerin yapılması için günlük olarak şahit numune dolaplarında muhafaza etmeye devam ediyoruz.
   Havuzlarımızdan günlük olarak su örnekleri alarak gerekli tüm test ve kontrolleri yapıp, kayıt altına almaya devam ediyoruz.
   Uygulanan hijyen önlemlerinin bilimsel kontrolü için ilgili hijyen kuruluşu tarafından düzenli yapılan denetlemeler sırasında habersiz bir şekilde alınan swap ve ortam petrisi örnekleri ve yiyecek numuneleri bağımsız akredite bir laboratuvar tarafından analiz edilmekte ve raporlanmaktadır.

   DEZENFEKSİYON UYGULAMALARIMIZ

   Otellerimizde sürecin en başında tüm alanlar akredite bir firma tarafından hidrojen peroksit gümüş bazlı malzeme ile dezenfekte edilmiştir ve bu uygulama düzenli olarak devam etmektedir.
   Bunun dışında otellerimiz bünyesinde sadece dezenfekte yapacak özel ekipler kurulmuştur. Bu özel donanımlı ekip günlük olarak sürekli bir şekilde ilgili alanları hidrojen peroksit ile dezenfekte etmektedir.

   ÇALIŞANLARIMIZLA İLGİLİ UYGULAMALAR

   Tüm çalışanlarımızın sağlık kontrolleri resmi kurallar çerçevesinde düzenli olarak yapılmaktadır.
   Hali hazırda uygulamakta olduğumuz hijyen eğitim programlarımıza Covid-19 ile ilgili başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere ilgili tüm resmi kuruluşların kuralları ve önerileri de eklenmiştir.
   T.C. Sağlık Bakanlığı ve ilgili resmi otoritelerin kararlarına göre tüm çalışanlarımız maske ve ilgili koruyucu ekipmanları kullanmaktadır.
   Personel ortak kullanım alanlarında yeterli dezenfeksiyon ünitesi bulunur ve bu alanlar sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlenmiştir.

   MİSAFİRLERİMİZİN OTELE GİRİŞ VE ÇIKIŞ İŞLEMLERİ

   Otelimize giriş esnasında ve kalış süresince misafirlerimize T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirtmiş olduğu protokoller uygulanır; ilgili semptomları gösteren misafirlerimiz gerekli önlemler alınarak sağlık kuruluşlarına yönlendirilir.
   Misafirlerimizden araçlarını otele girişleri sırasında görevli kişinin yönlendirmesi ile kendilerinin park etmesi istenir.
   Otellerimize giriş ve çıkış işlemleri sırasında yoğunluk yaşanmaması adına sosyal mesafe tedbirleri alınmış ve fiziki koşullar buna göre yeniden düzenlenmiştir.
   Misafirlerimize otele giriş sırasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın talep etmiş olduğu soruları içeren bir form doldurtulur; otelde alınan önlemler ve uygulamalarla ilgili yazılı bilgi verilir.
   Misafirlerimizin giriş ve çıkış işlemlerinde kullandıkları ilgili tüm cihaz ve malzemeler her kullanımdan sonra dezenfekte edilir.
   Otele giriş sırasında valizler gerekli hijyen kuralları çerçevesinde misafirlerimizin oda kapılarının önlerine güvenli bir şekilde teslim edilir. Otelden çıkış sırasında ise valizler oda kapısı önünden alınarak misafirlerin araçlarına bırakılır.

   GENEL ALANLAR VE TOPLANTI SALONLARI

   Tüm otellerimizde kimyasal temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirliği olan bir firma ile çalışılmaktadır. Firma tarafından tüm personelimize düzenli aralıklar ile verilen detaylı eğitimlerle her alan için uygun temizlik maddesi kullanılarak doğru bir temizlik işlemi yapılmaktadır.
   Tüm genel alanlar ve toplantı salonlarındaki oturma düzeni sosyal mesafeye göre yeniden düzenlenmiştir.
   Tüm genel alanlara ve toplantı salonları girişlerine yeterli sayıda fotoselli dezenfektan aparatları yerleştirilmiştir.
   Her zaman olduğu gibi temizliğine büyük özen gösterdiğimiz ortak kullanım alanlarının ve toplantı salonlarının rutin temizlikleri yapıldıktan özel dezenfekte birimi tarafından hidrojen peroksit uygulaması ile dezenfeksiyon işlemi tamamlanır.
   Toplantı salonlarındaki teknik ekipmanlar (mikrofon, telsiz, telefon, monitör vs.) yeni kullanım öncesi dezenfekte edilir.
   Asansörlerimizin kapasite kullanımları aynı anda maksimum 2 kişi binebilecek şekilde sınırlandırılmış ve gerekli işaretlemeler yapılmıştır.
   Otellerimizde kapalı alanlarda yer alan oyun ve aktivite alanları geçici bir süre hizmet dışıdır.

   MİSAFİR ODALARI

   Tüm misafir odalarında halihazırda yüksek hijyen standartlarına göre yapılan temizliğe ilaveten temizlik sonrası hidrojen peroksit uygulaması ile dezenfekte edilerek maksimum hijyen sağlanır.
   Oda temizliğinde çalışan personel her odanın temizliği sırasında yeni eldiven, maske ve temizlik bezi kullanır ve bir sonraki oda temizliğine geçmeden önce kişisel hijyen ekipmanlarını değiştirir.
   Kullanılan oda yeni misafire en az 24 saat sonra verilir.
   Düzenli olarak bakımları yapılan klimaların filtreleri hidrojen peroksit ile dezenfekte edilir.
   Odadaki misafirlerin kullanacağı malzeme ve ekipmanlar her kullanımdan önce genel temizliğin dışında ayrıca dezenfekte edilir.

   YİYECEK & İÇECEK HİZMETLERİ

   Restoranlardaki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlenmiş ve gerekli işaretlemeler yapılmıştır.
   Yoğunluğun azaltılması için gerekli olan durumlarda servis saatleri misafirlere göre zaman dilimlerine ayrılır.
   Masalar ve sandalyeler her misafirden sonra dezenfekte edilir.
   Tuz, karabiber, kürdan, şeker çeşitleri ve soslar tek kullanımlık olacak şekilde düzenlenmiştir.
   Çatallar, bıçaklar ve kaşıklar gerekli ısıda deterjanlarla yıkandıktan sonra misafire özel paketlenmiştir.
   Richmond İstanbul, Richmond Pamukkale Thermal, Richmond Nua Wellness-Spa otellerimizde belli bir süre için açık büfe uygulaması; a la carte veya seçmeli set menü şeklinde servis yapılmaktadır.
   Richmond Ephesus Resort otelimizde açık büfe servisi, gerekli hijyen ve sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak ve yemekler otel personeli tarafından servis edilecek şekilde yeniden düzenlenmiştir.

   SPA, YÜZME & TERMAL HAVUZLAR VE SAHİL

   Tüm alanlardaki oturma grupları ve şezlonglar sosyal mesafeye göre düzenlenmiştir.
   Şezlonglar gün içinde düzenli olarak dezenfekte edilir ve sürekli steril halde kullanıma hazır bulundurulur.
   Havuz ve plaj havluları misafirlere paketlenmiş şekilde verilir.
   Her zaman hijyenine çok önem verdiğimiz havuzların dezenfektan oranlarının yasal standartlarda olmasını sağlamaya devam ediyoruz.
   Fitness Merkezi ve Wellness, Spa & Termal alanlarımız geçici bir süre için hizmet dışıdır. Richmond Nua Wellness-Spa otelimizde wellness-spa alanında yer alan ıslak alanlar ve fitness merkezi misafirlerimizin sağlığı için gerekli tüm tedbirler alınarak belirli kapasiteler ile hizmet vermeye devam etmektedir. Misafirlerimizden masaj ve bakım sırasında maske takmaları istenmektedir.

   ÇOCUK KULÜBÜ VE ANİMASYON

   Çocukların kullanacağı tüm alanlar detaylı bir şekilde temizlenmekte ve hidrojen peroksit ile dezenfekte edilmektedir.
   Çocuk Kulübü personelimiz gerekli hijyen eğitiminden geçirilmiştir. Sosyal mesafe kurallarının korunması için gerekli denetimi sağlamaktadır.
   Animasyon faaliyetleri açık havada sosyal mesafe kurallarına göre organize edilir.

   SATIŞ YERLERİ

   Yüksek standartlarda düzenli olarak temizlenir ve dezenfekte edilir.
   Satış yerleri, sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir. Bu alanlarda aynı anda sadece birlikte seyahat eden kişilerin olması sağlanır. Bu sırada içeriye yeni misafir kabul edilmez.
   Maske takmak zorunludur.

   *0-11 yaş çocuk ücretsiz (çocuk sayısında sınırlama yok.)
   *Turuncu bayraklı otel
   *Ala Carte Restoran
   *Evcil hayvan dostu
   *Asansör      
   *Güvenli turizm sertifikası
   *Termal otel
   *Spa Merkezi