Tatil Danışmanı

OTI Holding Güvencesi

OTI Holding, bünyesinde 22 iştiraki ve 4700’in üzerinde profesyonel çalışanıyla 1992 yılından itibaren turizm sektöründe öncü konumunda faaliyet gösteren bir turizm şirketler grubudur. Coral Travel Türkiye, turizmi 30 yıldır toplam kalite yaklaşımı ile yapan, çatısı altındaki markalarla 40’a yakın ülkede 90 destinasyonda, senede 3 milyona yakın turiste hizmet veren OTI Holding'in bir iştirakidir.

 

Coral Travel Gücü

Coral Travel, tur operatörü olarak Rusya’da kurulduğu 1994 yılından bu yana bulunduğu pazarlarda en yüksek güvene sahip markalar arasında yer almaktadır. Türk sermayeli yurt dışı şirketleri arasında en büyük 3. şirket konumunda olan Coral Travel, 2014 yılı itibarı ile Coral Travel Türkiye markası ile Türkiye’de operasyonlarına başladı.

 

Hızlı / Güvenli Online Rezervasyon

İstediğiniz tatili seçtikten sonra CoralTatil.Com üzerinden online rezervasyonlarınızı hem güvenli hem de hızlı şekilde çok kısa sürede ve hatasız biçimde yapabilirsiniz. İster kredi kartınıza taksitle, ister EFT Havale seçeneklerini kullanarak hem otel rezervasyonunuzu, hem uçak biletinizi, hem de transferinizi online gerçekleştirebilirsiniz.

 

Herkese Uygun Ödeme Seçeneği

CoralTatil.Com’da ister online ister telefonla oldukça güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz. Her iki seçenekte de ister kredi kartlarınıza taksitle, isterseniz EFT Havale yöntemi ile ödeme yapmanız mümkün.

 

Ücretsiz Uzman Tatil Danışmanlığı

444 0 684 no’lu Çağrı Merkezimizi her gün 09:00 – 21:00 saatleri arasında arayabilir ya da web sitemizdeki formu doldurarak istediğiniz bir saatte aranma talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı Merkezimizde bulunan, alanında uzman tatil danışmanlarımızın öneri ve yönlendirmelerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilir, ideal tatilinizi uzmanlarımız aracılığıyla bulabilirsiniz.

Gerçek Tatil Değerlendirmeleri

Web sitemizde yer alan yüzlerce otelde, dünya devi TripAdvisor’ın sağlamış olduğu gerçek misafir değerlendirmeleri bulunmaktadır. Her otel sayfasındaki Yorumlar alanında bu tatil değerlendirmelerini okuyabilir, gerçek verileri baz alarak daha sağlıklı şekilde tatiliniz hakkında karar verebilirsiniz.                  

  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme