• Tur Detay Arama
 
Oda 1
0
0
Oda Ekle
Tamam
Fiyat Hesapla

Doğu Anadolu (STANDART ODA) 3 Gece 4 Gün Turkish Airlines ile

Otel
Detayları
Müsait
  2.000 İndirim
19.998,00 17.998,00
Taksit Seçenekleri
Toplam Fiyat:

Fiyat Tablosu

Başa Dön
Tur Hareket Tarihi : Aralık - 2022Gizle
Tur Hareket Tarihi : Ocak - 2023Gizle
Tur Hareket Tarihi : Şubat - 2023Gizle

Tur Programı

Başa Dön
Programı mail olarak gönder

Programı indir

1.Gün. ( İstanbul  – Ankara )

 

Değerli Konuklarımız, Söğütlüçeşme Hızlı Tren istasyonunda buluşuyor ve Yüksek Hızlı Tren ile Ankara Tren Gar’ına yolculuk yapıyoruz. TCDD’nin belirttiğine göre; 15:55’te hareket edecek olan Turistik Doğu Ekspresi Trenimize biniş işlemlerimizi tamamlayıp, odalarımıza yerleşiyoruz. Tren yolculuğumuz esnasında tren içerisinde bulunan kafeterya bölümünden sıcak soğuk içecek ihtiyaçlarınızı tatlı ve tuzlu atıştırmalıklarınızı satın alabilirsiniz.

 

Sabah Kahvaltısı: Söğütlüçeşme Tren Garında serbest olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Ankara Tren Garında serbest olarak alınacaktır.

Konaklama: Turistik Doğu Ekspresi Treni yataklı vagonda gerçekleşecektir.

Akşam Yemeği: Turistik Doğu Ekspresinde alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.

 

2.Gün. ( Erzincan – Erzurum – Kars Tren Yolculuğu )

 

Değerli konuklarımız; sabah erken saatlerde trenimizde uyanıyor ve penceremizden dışarıya baktığımızda bizleri büyüleyecek eşsiz manzarayı görüyoruz. Anadolu’nun kendisine hayran bırakan güzellikteki coğrafyası ile yolculuğumuza devam ediyoruz. TCDD tarafından oluşturulan planlamaya göre 08:00 – 10:44 Erzincan tren istasyonunda uzun bir molamız olacaktır.  Bu mola sırasında, arzu eden misafirlerimiz ile birlikte aşağıda detayları belirtilen ekstra Erzincan şehir programını gerçekleştireceğiz. Erzincan gezimizin ardından, Turistik Doğu Ekspresine geri dönüyoruz. Bir sonraki durağımız Erzurum olacaktır. Erzurum’da verilen molada rehberimiz ile birlikte Tren istasyonundan yürüyerek Erzurum şehir merkezine ulaşıyoruz ve meşhur cağ kebabının tadına bakıyoruz. Yemek sonrasında, Taşhan’a gidiyor ve alışveriş molası veriyoruz. Rehberimizin belirlediği buluşma saatinde tren istasyonuna dönüyor ve yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. TCDD’nin planlamasına göre 21.55’te Kars Tren İstasyonu’na ulaşacağız. (Her ne kadar planlama yapılsa da bazen teknik arıza veya yol durumuna göre saatlerde değişiklikler olabilmektedir) Kars istasyonunda bizleri karşılayacak olan transfer aracımız ile otelimize ulaşıyor ve yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.

 

Ekstra Erzincan Turu:

 

Değerli konuklarımız; Erzincan Gar’ında trenimizin vereceği 3 saatlik mola sırasında dileyen misafirlerimiz Erzincan Turuna katılabilir. İlk olarak Ekşisu bölgesine giderek kahvaltımızı alıyoruz ardından Türkiye’nin en güzel şelalelerinden birisi olan, Girlevik Şelalesi’ne hareket ediyoruz. Şelale gezimizin ardından Erzincan merkeze dönüyor ve Bakırcılar Çarşısına geçiyoruz. Serbest zamanın sonunda tren istasyonuna dönüyor ve tren yolcuğumuza devam ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Ekstra Erzincan turu kapsamında Ekşisu’da alınacaktır.

Öğle Yemeği: Tercihe bağlı olarak Trende veya Erzurum Ye Gör Restoran’da serbest olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği: Turistik Doğu Ekspresinde alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.

Konaklama Oteli: The Kars Park Otel Vb.

 

3.Gün. ( Ani Harabeleri – Kars – Çıldır Gölü )

 

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Türkiye ile Ermenistan arasında sınır oluşturan Arpaçay’ın kıyısında kurulmuş Ani Harabelerine gidiyoruz. Türkiye’nin en önemli kültür varlıkları arasında gösterilen birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Ani Harabeleri gezimize rehberimiz eşliğinde başlıyoruz. Ani Katedral ( Meryem Ana Kilisesi ), Surp Stephanos Kilisesi, Tigran Honentz Kilisesi, Abugamir Pahlavuni Kilisesi, Halaskâr ( Amenaprgiç ) Kilisesi, Ebu'l Menuçehr Camii’ni görüyoruz. Ani Harabeleri gezimizi tamamlıyor ve Kars şehir merkezine geliyoruz. 1877 yılından sonraki 40 yıl boyunca Rus işgalindeyken yeniden kurulan Kars, Baltık mimarisinin izlerini taşımaktadır.  Kars gezimize ilk olarak şehirdeki Kümbet Cami ile başlıyor başlıyoruz. Şehrin tarihi dokusunu yaşayabilmek için Kars sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Osmanlılar döneminde yapılan Taş Köprü üzerinden geçerek Namık Kemal’in 1850 de dedesi ile birlikte kaldığı evi panoramik olarak görüyoruz. Gezimize biraz ara verip öğle yemeğimizi almak için Kars Kazevine ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizde Kars iline ait yöresel yemeklerin; Evelik Çorbası - Kaz eti – Piti – Hangel – Umaç helvasının tadına bakabilirsiniz. Öğle yemeğinin ardından, Kars gravyeri ve diğer peynir çeşitlerinin bulunduğu peynir mağazasında alışveriş molası verdikten sonra, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesini ziyaret ediyoruz. Kars’tan ayrılıp Ardahan ve Kars sınırları arasında kalan Doğu Anadolu bölgesinin en büyük tatlı su gölü ve ikinci en büyük gölü olan Çıldır Gölü’ne hareket ediyoruz. Kışın soğuktan donan Çıldır Gölünde vereceğimiz serbest zaman süresinde, buz tutan göl etrafında gezinti yapabilir, atlı kızaklara binebilirsiniz. Fotoğraf molamızın ardından ısınmak için kahve molası vereceğiz. Sıcak içeceklerimizi yudumladıktan sonra Kars’ta bulunan otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Kars Kazevinde serbest olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe yada set menü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Ekstra Kafkas Gösterisi: Otelde alınan akşam yemeği sonrasında yöreye özgü halk dansları gösterisinin sunulduğu organizasyondur.

Konaklama Oteli: The Kars Park Otel Vb.

 

4.Gün. ( Sarıkamış – Erzurum – İstanbul )

 

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinden biri olan Sarıkamış’a hareket ediyoruz. Sarıkamış’ta ilk olarak, Kafkas Harekâtında hayatlarını yitiren şehitlerimiz için yapılan anıtı görüp, 1896 yılında II. Çar Nikola tarafından eşi Çariçe Katherina için yaptırıldığına inanılan Katherina Köşkü’nü panoramik olarak görüyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Sarıkamış Kayak Merkezi’ne gidiyoruz. Kayak merkezinde vereceğimiz serbest zamanda, arzu eden misafirlerimiz telesiyeje binebilirler. Sonrasında, öğle yemeğimizi sucuk ekmek ile alacağız. Yemek sonrasında Erzurum’a hareket ediyoruz. Erzurum’un sembolü olan Çifte Minareli Medrese ve Ulu Cami’yi görüp, Erzurum Evleri arasından yürüyerek Sultan Melik Mahallesinde bulunan ve Anadolu’daki mezar anıtlarının en güzel örneklerinden biri olan Üç Kümbetleri ziyaret ediyoruz. Ardından, Tarihi Erzurum Evleri’nde akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği sonrasında  Erzurum Havaalanına hareket ediyor uçağımıza biniş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Türk Havayolları ile İstanbul Havaalanı’na uçuyor ve gezimizi burada noktalıyoruz. Bir başka Coral Travel organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Sarıkamış’ta Sucuk Ekmek ile alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği: Erzurum evlerinde serbest olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli: Bu akşam konaklama mevcut değildir.

 

Gezi Ücretine Dâhil Olan Hizmetler

Ankara Tren Gar’ına Transfer

Turistik Doğu Ekspresi Yataklı Vagon Tren Bileti (Ankara – Kars)

Erzurum – İstanbul Yeni Havaalanı Uçak Biletleri,

Midibüs (27 Kişilik) veya Mercedes Sprinter ile Ulaşım,

Otelde 1 Gece Oda Kahvaltı, 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı,

Açık Büfe 1 Akşam Yemeği,

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası,

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

 

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğle Yemekleri,

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,

Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,

Ekstra Belirtilen Organizasyonlar ( Ekstra Turlar ve Kafkas Gecesi ),

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,

Sarıkamış Telesiyej Ücreti,

Turistik Doğu Ekspresinde Alınacak Yemek ve İçecekler

 

Bölge Bilgileri

Başa Dön

Asya ile Avrupa kıtaları arasında binlerce yıl köprü görevi görmüş Anadolu onlarca uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Kimileri yalnızca Asya’dan Avrupa’ya geçmek için kullanmışlar, kimi uygarlıklarda Vatan belledikleri Anadolu toprağını işlemiş, kentler oluşturmuş yurt edinmişlerdir. Bu nedenledir ki Anadolu zengin bir kültürel dokuya sahip olmuştur. Her köşesinde farklı inançlar, tarihi yapılar, gelenekler, şiveler ve farklı lezzetler karşımıza çıkmaktadır. Coral Travel Kültür Turları Ekibi olarak Tur programlarımızı bu zengin kültürü yaşayabilmenize olanak sağlayacak şekilde hazırlamaktayız. Karadeniz’in doğal zenginlikleri olan yaylalar, Sümela Manastırı, Ayasofya Cami gibi öne çıkan tarihi eserleri ve zengin mutfağı, Ege ve Akdeniz’in Mavi bayraklı koyları, Yunan mimarisinin tüm özelliklerinin görülebildiği antik şehirler, Ege mutfağının zeytinyağlı yemek çeşitleri, Güney ve Doğu Anadolu’da farklı inançların bir arada yaşadığı şehirleri ve ibadethaneleri, Antik döneme ait tarihi eserler ve yapılar; Mozaikler, medreseler, nefis kebap çeşitleri, tarihi çarşıları, doğanın sanatsal dokunuşu ile oluşturduğu mucize peri bacaları, İnsan eliyle şekillenen Kapadokya ve görülmeye değer bir çok bölge…. 80’in üzerinde tur seçeneği ile sizlerin beğenisine sunmaktayız. İstanbul hareketli turlar ağırlık da olmakla birlik de Edirne – Bursa – İzmir – Ankara – Antalya olmak üzere 26 farklı ilden Tur programları düzenleyerek, İstanbul dışında ikamet eden misafirlerimize hizmet götürmekteyiz.

Kültür Turları organizasyonları bir ekip işi olduğunun bilincindeyiz. İşte bu nedenle tecrübeli ve çözüm odaklı operasyon çalışanlarımız, Seçmiş olduğunuz Turun gideceği Bölgeye hâkim, bilgi birikimi yüksek tecrübeli ve güler yüzlü rehber kadromuz ile tatiliniz’in başlangıcından sonuna kadar sizlerle birlikteyiz. Tatiliniz boyunca yolculuk yapacağınız araçlarınızın en üst modelleri ve konforlu olanları kullanırız. Seçmiş olduğunuz turunuzda konaklama yapacağınız otelinizi özenle seçeriz, bölgenin üst kalite standartlarını taşıyan, rahat ve konfor vazgeçilmez standartlarımızdır. Gezilen şehirlerde öğle yemeği için mola vereceğimiz restaurantlarda yöresel menülerin bulunması, kaliteli ve hızlı servis, rahat atmosfer ve uygun fiyat kriterleri ile belirlenmektedir.

Tatiliniz boyunca Coral Travel Kalitesini ve farkını görecek, kendinizi güvende hissedeceksiniz….

Genel Şartlar

Başa Dön
 1. Müze Kart

 T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Milli Saraylar' a bağlı müze ve ören yerlerini 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar. Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır.

65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Girişlerini ücretsiz olarak yapabilirler.

  

 1. Ek Hizmet Detayları

 Profesyonel rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri, tur programı altında belirtilen hizmetler, otopark ücretleri, programlarda dahil olarak belirtilen tekne turu ücretleri tur fiyatımıza dahildir.

 

 1. Genel Şartlar

 

3.1) Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından, isim, doğum tarihi, TC kimlik numarası numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Otobüs Listesi ve Uçak biletleri bu bilgilere göre düzenlenmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

3.2) Tur programının uygulayıcısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu vb. şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

3.3) Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Coral Travel’ın Sorumluluğu yoktur.

 

3.4) Turlarımız otel, ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.

 

3.5) Turistik Doğu Ekspresinde ki kompartımanlar 2 kişilik ve ranza tipi yatak şeklindedir. Bu nedenle trenli turlarda ek çocuk alınamamakta, 2. Kişi olarak gelen çocuklara herhangi bir indirim uygulanmamaktadır.

 

3.6) Konaklama otelinde; 2 kişilik odalarda 2. Kişiye tahsis edilen yatak standart yatak olmayabilir. İlave yataklar Konaklama otellerinde twin bed (2 ayrı yatak) olmaması durumunda açılır kapanır sofa bed ( Açılır Kapanır Yatak) verilebilir.

 

3.7) Rezervasyon sırasında koltuk numarası ve koltuk garantisi verilmez.

  

3.8) Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.

 

3.9) Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.

 

3.12) Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

 

3.13) Tur aracı seyahat halinde iken trafikte yaşanabilecek ani olaylardan kaynaklı yaralanmalar olabilir. Araç içi güvenlik kurallarına uygun olarak hareket edilmesi ve seyahat süresince oturur pozisyonda ve emniyet kemerleri bağlı bulunulması gereklidir.

 

3.14) Tur esnasında genel beslenme alışkanlıklarından farklı besinlerden oluşan yiyecek ve içecekler sunulabilir. Bu nedenle alerjik reaksiyonlar, besin intoleransı gibi durumlar oluşabilir. Yerel yiyecek içecek tüketimlerinde içeriklerine, kapalı yiyecek ve içeceklerde de son kullanma tarihlerine ve içeriklerine dikkat edilmelidir. Özellikle kapalı su kullanılması önerilmektedir.

 

3.15) Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki haftaya aktarılır. Böyle bir durumda Coral Travel misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

 

3.16) En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 29.11.2022

 

 1. Kademeli Fiyat Sistemi

 Kültür turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon miktarı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça)  fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitlenememektedir.

 1. İptal Güvence Paketi

 

Uçak ve Tren Ulaşımlı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

 

 1. 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı

 Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

 

 1. Kokartlı Profesyonel Rehberler

 Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi vb. konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş, gidilen bölgenin kültürünü, özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

 

 1. Rehber Tavsiyesi

 Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı, bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi öneririz. Mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi öneririz (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) Ayakkabınız yürüyüşe uygun olmalıdır, toprak, kaya, çamur, buz vb. gibi durumlara önlem almak için boğazlı kaymaz bot önerilir. Trende rahat etmeniz açısından yanınıza terlik almanız tavsiyedir. Trenlerde kompartmanlarda sadece 1 adet 220 Voltluk priz bulunmaktadır o nedenle yanınızda priz çoğaltıcı bir aparat alabilirsiniz.  Küçük bir sırt çantanız bulunmalıdır. Yanınıza mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı almalısınız.  Varsa ilaçlarınız, fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır, sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

 

Araçlarda size iletilen güvenlik kurallarına uyulmalıdır (araç hareket halindeyken ayağa kalkmamalı, emniyet kemerinizi takmalı, seyir esnasında şoförün dikkatini dağıtıcı bir davranışta bulunmamalısınız)

 

Araçtan inerken, araç içerisinde değerli eşyalar bırakılmamalıdır. Mümkün olduğunca tura değerli eşya getirilmemelidir.

 

Tur esnasında girilmesi yasak, düşme, boğulma, yaralanma riski olan alanlara (kanyonlar, kayalıklar, uçurumlar, toprak kayması olan yerler, göller, şelaleler, mağaralar vb.) girmemeli, fotoğraf çekiminde dikkat edilmeli ve kurallara uyulmalıdır

 

Tur esnasında bisiklet kullanımı, rafting, tekne turu, yamaç paraşütü, safari turları,  gibi aktivitelerde rehberin uyarıları dikkate alınmalıdır. Tüm kurallara uyulmalı, güvenlik önlemleri alınmalıdır.

 

Tura veya tur esnasındaki aktivitelere başlamadan önce sağlık sorununuz (tansiyon, kalp hastalıkları, bel rahatsızlıkları, yükseklik korkusu, dar alan korkusu, panik atak vb.) varsa yapılacak aktiviteler sağlığınızı etkileyecekse rehbere bilgi verilmeli ve sağlığınızı riske atacak aktiviteler yapılmamalıdır.

 

Sürekli kullandığınız ilaçlarınızı kolay ulaşılabilir olması açısından sırt çantanızda bulundurunuz.

 

Tur esnasında doğal alanlardaki hayvanlara, böceklere dikkat edilmelidir. Diğer canlılara zarar verilmemeli ve mümkün olduğunca uzak durulmalıdır. Diğer canlıların yoğun olarak bulunduğu su veya ormanlık alanlara rehber bilgisi dışında girilmemelidir.

 

 

 

 1. Ulaşım Araçlarımız    

 

Mercedes Travego

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

 

Mercedes Tourismo

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

 

Man Fortuna

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

 

Doruk T

39+1+1 Koltuklandırma, 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

                                                                                      

Midibüsler
Isuzu Turkuaz,  Otokar Doruk, Temsa Prestij 27+1 koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu  

Minibüsler
VW Crafter, Mercedes Benz Sprinter 15+1 Koltuklandırma, Özel tasarlanmış Koltuklar, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar koltuk

 

Yorumlar

Başa Dön

Bu tur hakkında henüz yorum yapılmamış.

İlk Yorumu siz yapın
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Kredi Kartı ile Online Ödeme
 • EFT ve HAVALE ile Ödeme
 • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme