Uçaklı Gap Turları

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Uçaklı Adana Gaziantep Gurme Ve Lezzet Turu (Istanbul Hareketli)

1 Gece 2 Gün

4**** Gaziantep Otelleri (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

8.699,00

Uçaklı Mardin Şanlıurfa Gaziantep Turu (Istanbul Hareketli)

2 Gece 3 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

10.599,00

Uçaklı Butik Gap Turu (Istanbul Hareketli)

2 Gece 3 Gün

Uçaklı Gap Turu (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

10.999,00

Uçaklı Gap Turu (Istanbul Hareketli)

3 Gece 4 Gün

Uçaklı Gap Turu (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

13.599,00

Avantajlı Fiyatlarla Uçaklı GAP Turları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki şehirleri kapsayan GAP turları ile çok sayıdaki tarihi mekanı gezebilmeniz mümkün. Gizlenmiş pek çok mekanın keşfedilmesini sağlayan bu turlar, Coral Tatil ile oldukça avantajlı. Klasik uçaklı GAP turları ile siz de unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir seyahate çıkabilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) kapsamında gelişen ve yenilenen şehirler, yeni turistik mekanları ile ziyaretçilerine kapılarını açar. Anadolu kültürünü en doğal haliyle yansıtan bu şehirler; Şanlıurfa, Batman, Hatay, Kilis, Mardin, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Siirt ve Şırnak şeklinde sıralanabilir. Her şehirde gezilip görülmesi gerekilen popüler mekanlar vardır. Özellikle de Mardin, Şanlıurfa ve Hatay çok sayıda tarihi mekana ev sahipliği yapar. Bu bölgelerin ilk yerleşim yerlerinden olması da şehirleri ön plana çıkaran bir diğer detaydır.

Anadolu tarihini ve kültürünü yakından tanımak istiyorsanız Coral Tatil’deki GAP turlarını inceleyebilirsiniz. Coral Tatil’in sunduğu birçok GAP turu uçaklı ulaşım yöntemini kullanır. Bölgeye ilk olarak bu şekilde varılır. Daha sonra ise profesyonel rehberler eşliğinde, geniş kapsamlı olarak turlar başlar. Tur çeşitlerine, fiyatlarına ve özelliklerine ise yine Coral Tatil sayesinde ulaşabilirsiniz. Turların ne tür gezileri kapsadığını ve ne gibi hizmetlerin ücrete dahil olduğunu da net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Doğru turu seçtikten sonra online rezervasyon yaptırabilir veya çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinin ardından arkanıza yaslanıp rahat bir nefes alarak tur gününüzün gelmesini bekleyebilirsiniz.

Uçaklı GAP Turları Hakkında

Uçaklı GAP turları, sizi kısa sürede Güneydoğu Anadolu’ya ulaştırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Böylece seyahat süresi boyunca yollarda zaman kaybetmek yerine daha çok mekanı gezebilirsiniz. Farklı bölgelerden çıkış yapabilen turlar daha çok İzmir, Ankara ve İstanbul havalimanlarını kullanılır. İstediğiniz uçaklı GAP turu İstanbul çıkışlı ise eğer kalkış saatinden önce belirtilen havalimanında olmakta fayda vardır. Yine aynı şekilde çok sık tercih edilen İzmir çıkışlı uçaklı GAP turu seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz şehir çıkış noktaları arasında yer almıyorsa en yakın yeri tercih etmeniz daha doğru olur. Özelliklede Ankara çıkışlı uçaklı GAP turu çeşitleri kolay ulaşımı ile avantaj sağlar.

Birden fazla kalkış noktası ile avantaj sağlayan GAP turları, seyahat sırasında da konforunuzu ön planda tutan araçlar temin eder. Güneydoğu Anadolu’daki alternatif tatil noktalarının cezbediciliği, daha fazlasını görmek için merakınızı artırabilir. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan mekanları görmekle birlikte Anadolu’nun sokak lezetleriyle de tanışmış olursunuz. 10.000 yıllık mozaikler ve tarihi eserler, Türkiye’nin ne kadar zengin bir mirasa sahip olduğunu gösterir. Bunun dışında bölge kültürüne ait sıra geceleri gibi etkinlikler de seyahatinizin eğlenceli kısımlarından biri olabilir.

Uçaklı GAP Turu Fiyatları

Uçaklı GAP turu fiyatları, kaliteye ve konsepte göre değişebilir. Uygun bir tatil yapmak için ise kampanyaları ve indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Buna örnek olarak Kurban ve Ramazan Bayramı için GAP turları fiyatlarında indirimlere rastlayabilirsiniz. Bu indirimlerden kontenjan dolmadan yararlanmak için ise erken rezervasyon alternatifinden yararlanabilirsiniz. Ramazan Bayramı uçaklı GAP turu daha farklı geçebilir. Güneydoğu Anadolu’da geleneksel bir bayram geçirebilir, şehirlerin kültürlerini daha yakından tanıyabilirsiniz.

Bayramda uçaklı GAP turu ile tatil yapmak bütçeniz için artı bir avantaj sağlar. Bu yüzden bayram tatillerini unutulmaz bir anı haline getirmek istiyorsanız işe kampanyalı seyahatleri seçmekle başlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini daima önemseyen Coral Tatil, kampanya ve indirimlere sıklıkla yer verir. Sizde dilediğiniz turu seçebilir ve çok kısa bir süre içerisinde Coral Tatil’den rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birkaç gün süren tempolu seyahatler için tüm programlar rehberler tarafından yapılır. Seyahat boyunca yapacağınız ekstra ödemeleri de en aza indirmek için çeşitli imkanlar sunulur. Kahvaltı ve akşam yemeği gibi masraflar genellikle tur ücretine dahil edilir. Ücrete dahil olan ve olmayan bütün hususlar tur şirketleri tarafından belirlenir. Belirlenen tüm kuralları ve ayrıntıları öğrenmek için Coral Tatil’den destek alabilirsiniz. Turunuzu seçmeden önce buna mutlaka dikkat etmeniz gerekir.

Uçaklı GAP Turlarının Özellikleri

Uçaklı GAP turları diğer bölgeler gibi kendine has özelliklere sahiptir. Bu özelliklerden ise şu şekilde bahsedilebilir:

 • Seyahat bölgesine ulaşım sağlanması için havayolu tercih edilir. Yine seyahat süresi içerisindeki ulaşımlarda da havayolu kullanılabilir.
 • Güneydoğu Anadolu Bölgesi turları hem büyük hemde küçük kapasitelerde seyahat imkanı sunar. Uçaklı büyük GAP turu genellikle 15 güne kadar sürebilir. Küçük turla ise daha çok 4-7 gün arasında sürer.
 • Normalden daha kısa bir süre içerisinde birden fazla mekan gezebilir ve birçok şehri hem tarihi hem de kültürel açıdan keşfedebilirsiniz.
 • Diğer turlara oranla daha uygun fiyatlı olabilir. Tatil süresi boyunca belirli bir noktada kalmak yerine şehir şehir gezmek daha hareketli ve eğlenceli bir tatil deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.
 • Hem sosyal aktiviteler gerçekleştirme hemde yeni çevreler tanıma konusunda avantaj sağlar.
 • Eski Urfa Kalesi, Balıklıgöl ve Gaziantep Bakırcılar Çarşısı gibi farklı pek çok yeri gezmek için fırsatınız olur.
 • Turla genellikle konaklamalıdır. Standart odaların tutulduğu otellerde tur içeriğine göre çeşitli fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.
 • Tur sırasında alanında uzman rehberler size eşlik eder. Bu sayede gezdiğiniz her nokta hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Her kesime hitap eden kapasiteye ve kaliteye sahiptirler. Çocuklu ailelerden grup seyahatine kadar pek çok kişi tur tatili yapabilir.

Siz de Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni yakından keşfetmek, kültürel ve tarihi zenginliklerini öğrenmek için Coral Tatil avantajlarından yararlanarak turlara katılabilirsiniz.

 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM