Uçaklı Kültür Turları

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Uçaklı Adana Gaziantep Gurme Ve Lezzet Turu (Istanbul Hareketli)

1 Gece 2 Gün

4**** Gaziantep Otelleri (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

8.699,00

Uçaklı Mardin Şanlıurfa Gaziantep Turu (Istanbul Hareketli)

2 Gece 3 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

8.999,00

Uçaklı Butik Gap Turu (Istanbul Hareketli)

2 Gece 3 Gün

Uçaklı Gap Turu (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

10.299,00

Uçaklı Van Ve Doğubayazıt Turu (Istanbul Hareketli)

2 Gece 3 Gün

3*** Van Otelleri (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

10.799,00

Uçaklı Karadeniz Rüyası Ve Batum Turu (Istanbul Hareketli)

3 Gece 4 Gün

Karadeniz Otelleri (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

11.299,00

Uçaklı Gap Turu (Istanbul Hareketli)

3 Gece 4 Gün

Uçaklı Gap Turu (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

12.499,00

Uçaklı Doğu Anadolu İncileri Turu (Istanbul Hareketli)

4 Gece 5 Gün

Doğu Anadolu (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

15.999,00

Uçaklı Ege Akdeniz Esintisi (Diyarbakır Hareketli)

6 Gece 7 Gün

Ege Akdeniz Otelleri (Standart Oda) Sun Express İle

Uçaklı Ulaşım

3.000 TL İndirim
20.499,00 17.499,00

Uçaklı Karadeniz Ve Yaylalar Turu (Istanbul Hareketli)

2 Gece 3 Gün

Karadeniz Otelleri (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

10.399,00

Uçaklı Kültür Turları - 2024 Uçaklı Kültür Turu Fiyatları

Uçaklı Kültür Turları ve Fiyatları

Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine gezilip görülmesi gereken pek çok yer bulunur. Akdeniz ve Ege sahillerinin sunduğu deniz, kum, güneş tatilinin yanı sıra Doğu’da yer alan illerin sahip olduğu eşsiz kültürler hayranlık uyandırır. Antik kentleri, şehirlere özgü mimarileri, tarihi yapıları, yöresel yemekleri, birbirinden güzel kültürleri yakından tanımak isterseniz uçaklı kültür turu tercih edebilirsiniz. Konusunda uzman rehberler eşliğinde yapılan bu turlarda gezdiğiniz yörenin tüm özellikleri ve sahip olduğu kültürle ilgili bilgi alabilirsiniz. Tarihi yapılara bakarken o yapının geçmişi hakkında bilgi almak sizi oldukça heyecanlandırabilir. Uçaklı kültür turları anlaşmalı havayolu şirketi ile sağlanır. Programda birden fazla ilin yer aldığı gezilerde uçakla ilk ile varışın ardından diğer illere ulaşım lüks otobüslerle sağlanır. Uçaklı turlar birbirine yakın iller dahilinde planlandığı için otobüsle giderken yol üzerinde durup gezilecek pek çok alan bulunur. Sizde Türkiye’nin farklı yerlerini keşfetmek istiyorsanız Coral Tatil güvencesiyle birbirinden farklı turlara katılarak harika anılar biriktirebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Uçaklı Turlar

Döneme göre değişiklik gösterse de bütçenize uygun şekilde uçaklı kültür turlarına katılma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tatil severlerin en çok ilgi gösterdiği popüler uçaklı tur bölgeleri şöyle sıralanabilir:

  • Uçaklı Gap turu
  • Uçaklı Mardin turu
  • Uçaklı Turistik Doğu Ekspresi turu
  • Uçaklı Karadeniz turu
  • Uçaklı Likya turu

Uçaklı kültür turlarına katılmak isterseniz avantajlı fiyatlarla bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Coral Tatil tecrübesiyle düzenlenen bu özel turlar maksimum konfor sağlayacak şekilde en uygun fiyat seçenekleriyle organize edilir.

 Uçaklı Turların Avantajları

Uçaklı turlara katılmanın birçok avantajı vardır. En önemlisi zamandan tasarruf sağlanmasıdır. İllere göre süreler farklılık gösterse de otobüsle ulaşımın 11 – 12 saat sürdüğü yerlere uçakla 1 saatte ulaşmanız mümkündür. Böylece daha fazla yer gezerek tatilinizden verim alabilirsiniz. Uçaklı tur paketleri sayesinden birden fazla ili ve kültürel alanı görebilirsiniz. Örneğin Gap turunda Güney Anadolu Bölgesi’nde Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Adıyaman, Diyarbakır gibi eşsiz güzellikteki şehirleri yakından tanıma fırsatına şahit olursunuz. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan ve tarihin sıfır noktası olarak kabul edilen Göbeklitepe, yine UNESCO tarafından “Dünya Mirası” olarak kabul edilen Nemrut Dağı ve Perre Antik Kenti bu gezide görebileceğiniz muhteşem tarihi yapılardan bazılarıdır. Hasankeyf bu güzergahta görebileceğiniz bir başka yerdir. Ilısu Barajı altında kalan bu antik yerde rehberinizden öğrenecekleriniz karşısında yöreye bir kez daha hayran kalabilirsiniz.

Uçaklı Karadeniz turu yörenin yemyeşil doğasında harika kareler yakalamanızı sağlar. Uçakla Trabzon’a varışın ardından Maçka, Sümela Manastırı, Çamlıhemşin, Artvin, Sürmene, Rize, Uzungöl, Ayder, Fırtına Vadisi, Atatürk Köşkü, Giresun gibi Karadeniz’in eşsiz güzellikteki yerlerini gezebilirsiniz. Türk Vatandaşları Gürcistan’a sadece kimlikle giriş yapabildiği için bu gezilerin bazılarında Sarp sınır kapısından geçerek Gürcistan Batum’a günübirlik ziyaretler de gerçekleştirilir. Farklı bir ülkeden sevdiklerinize hediyelik eşya almak isterseniz Batum sizin için güzel bir fırsat olabilir.

Son yılların popüler gezilerinden biri olan Turistik Doğu Ekspresi tecrübesini uçaklı ulaşım sayesinde daha konforlu yaşayabilirsiniz. Ankara’dan hareket eden Turistik Doğu Ekspresi ile Kars’a doğru yataklı vagonlarla yapılan unutulmaz bir tren yolculuğu geçirebilirsiniz. Yolda Fırat Nehri’ni, köy evlerini, doğanın her bir rengini görmeniz mümkün. Bu gezide Erzincan ve Erzurum’da verilen 3’er saatlik molalarla beraber yaklaşık 30 saatlik bir yolculuğun ardından Kars’a varılır. Otelde yapılan 1 gecelik konaklamanın ardından Kars ve Erzurum kültür gezisi lüks otobüsler ve uzman rehberler eşliğinde yapılır. Ardından Erzurum’dan İstanbul’a uçakla dönerek evinize kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uçaklı Tur Fiyatları

Uçaklı turlar sayesinde dolu dolu geçen bir gezi deneyimi yaşayabilirsiniz. Tur kapsamında seçkin otellerde konaklama ve şehirlerin mutlaka görülmesi gereken yerlerini gezme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bazı yerlerde yöresel yemekleri tadabilir ya da yöreye özgü hediyelik eşyalardan satın alabilirsiniz. Özellikle gurme turu olarak adlandırılan turlarda her çeşit yemeğin tadına bakabilirsiniz. Uçaklı turların fiyatları konaklama gecesine, turun içeriğine ve gezilecek destinasyon sayısına göre değişiklik gösterir. Erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek ekonomik uçaklı turlar için yerinizi önceden ayırtabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla uçaklı turlara katılmak isterseniz Coral Tatil üzerinden kendinize en uygun tarihler için rezervasyon yapabilirsiniz.