Yılbaşı Turları

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Varna Burgas Turu

2 Gece 3 Gün

1 Gece Konaklama

5* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

89,00 3.026,00

Prag Viyana Turu

4 Gece 5 Gün

3* Ve 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

349,00 11.866,00

Kısa İspanya Turu

Madrid (2) –Barcelona (2)

4 Gece 5 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

499,00 16.966,00

Bakü Turu

Bakü (3)

3 Gece 4 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

549,00 18.666,00

Arnavutluk Makedonya Kosova Turu

3 Gece 4 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

549,00 18.666,00

Malta Turu

Valetta (3)

3 Gece 4 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

599,00 20.366,00

Beyrut Turu

Beyrut (3)

3 Gece 4 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

757,00 23.694,10

Milano Venedik

4 Gece 5 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

799,00 27.166,00

Viyana & Prag Turu

4 Gece 5 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

799,00 27.166,00

Mega Portekiz Endülüs Turu

Malaga - Granada (1) - Cordoba - Sevilla (2) – Evora - Lizbon (2) - Obidos - Fatima - Nazare - Porto (2)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

999,00 33.966,00

Kazablanka - Marakeş Turu

4 Gece 5 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

1.099,00 37.366,00

New York & Orlando & Miami Turu

New York (2) - Orlando (3) - Miami (2)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

2.799,00 87.608,70

Kuzey Amerika Kıyıları

New York(3) - Atlantic City(2) - Philadelphia - Washington(2)

7 Gece 8 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

3.099,00 96.998,70

Super Japonya Kore Turu

Seul (2) – Osaka (3) – Tokyo (2)

8 Gece 9 Gün

7 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda) Korean Air İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

%15 İndirim
3.791,00 3.222,35 100.859,56

Büyük Amerika Turu

San Francisco (2) - Las Vegas (2) - Los Angeles (3) - New York (2)

10 Gece 11 Gün

9 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

3.599,00 112.648,70

New York Las Vegas Los Angeles Turu

New York (3) – Las Vegas (3) – Los Angeles (3)

9 Gece 10 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

3.699,00 115.778,70

Yılbaşı Turları - Yeni Yıla Farklı Bir Deneyimle Girin | 2024 Yılbaşı Turları

Yılbaşı Turları ve Tur Fiyatları

Yeni yıla girerken eğlence ve keyif dolu bir tatili kim istemez ki? Farklı bir ülkede yeni yıla girmek isterseniz birbirinden keyifli yılbaşı turlarına katılabilirsiniz. İster Avrupa, ister Amerika, isterseniz de Afrika’nın mistik dünyasına düzenlenen yılbaşı kültür turları sayesinde eğlence dolu bir tatil geçirmeniz mümkün. Sadece yurt dışı değil aynı zamanda yurt içinde de Akdeniz ve Ege sahillerinde yer alan tesislerin düzenlediği özel konseptlere katılabilirsiniz. Yılbaşı için yüzlerce farklı seçenek ve eğlence dolu geceyi uygun ödeme koşullarıyla Coral Tatil’de bulabilirsiniz.

Yılbaşı Turları Hakkında

Yılbaşı turları özel olarak düzenlenen turlardır. Tercih edilen rotada yılbaşı gecesi eğlenceleri düzenlenebilir. Yılbaşı Avrupa turları uçakla veya otobüsle yapılabilir. Uzak ülkelere ulaşım anlaşmalı havayolu şirketleriyle sağlanırken Bulgaristan ve Romanya gibi daha yakın ülkelere otobüsle de ulaşım sağlanabilir. Turların tamamı İstanbul çıkışlı değildir. Dilerseniz Ankara çıkışlı yılbaşı turları gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Avrupa Birliği ülkelerini ziyaret edecekseniz, Schengen vizenizin olması yeterlidir. Diğer ülkeler kendi vize kurallarını uyguladığı için gitmeden yılbaşı turları için karar vermeden önce vizenizin hazır olması gereklidir.

Yurtdışı Yılbaşı Turları

Yeni yıla farklı bir ülkede, süslenmiş sokaklar ve dans eden insanlar arasında girmek isterseniz yılbaşı yurtdışı fırsatları arasından dilediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz. Romantik bir ortam tercihinizse Paris turları tam size göre olabilir. Eyfel kulesinin süslenmiş haline yılın sadece bu dönemleri şahit olabilirsiniz. Louvre Müzesi, D’orsay Müzesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Etoile Meydanı, Champs Elysees ve Zafer Takı Paris’te görebileceğiniz diğer yerlerden bazılarıdır.

İspanya’nın meşhur şehirlerinden Barcelona’da gezeceğiniz çok sayıda lokasyon vardır. Sokaklar arasında kaybolurken La Sagrada Familia’nın muhteşem mimarisiyle karşılaşabilirsiniz. Katalunya Meydanı, Picasso Müzesi, Barcelona Limanı oldukça ilginizi çekebilir. Geniş caddeleri özellikle de La Ramblas Caddesi ve gotik yapılarıyla ünlü bu şehirde geçireceğiniz tatili yıllarca hatırlamanız mümkün. Madrid ve Valencia ülkede gezilebilecek diğer büyük şehirlerdir. Sol Meydanı, Alcala Kapısı, Retiro Sarayı, Museo de la Catedral, Torres de Serranos, Palacio de la Generalitat bu turda görmeniz gereken yerlerdendir.

Sırbistan’ın başkenti Belgrad yılbaşı turları yurtdışı destinasyonlarda sıklıkla tercih edilir. Tuna Nehri kenarında yürüyüş yapabilir ya da tekneyle nehirde tura çıkabilirsiniz. Yılbaşı Özel Sırp Gecesi turunda hem kültürü yakından tanıyabilir hem de eşsiz bir yılbaşı geçirebilirsiniz. Balkanların bir başka güzel ülkesi Makedonya’da Üsküp ve Ohrid huzurlu, sakin bir yılbaşı tatili geçirmek isteyenler için idealdir. Ohrid Gölü, Üsküp Kalesi, Büyük İskender Anıtı, St. John at Kaneo Kilisesi ve Atatürk Müzesi mutlaka görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Türkiye’ye en yakın bir başka Balkan ülkesi olan Bulgaristan’da Burgas ve Varna turuna katılabilirsiniz. Varna Katedrali, Taş Ormanı, Deniz Bahçesi, Nessebar Yarım Adası ve Retro Müzesi gezi planınızda yer almalıdır.

Yeni yılı biraz daha sıcak bir ülkede karşılamak isterseniz Fas tam size göre olabilir. Fas’ta Marakeş’i, Kazablanka’yı, Sahra Çölü’nü gezebilir, ülkenin mistik ve gizemli yönüne şahit olmak için Gizemli Fas Turu veya Fas Kraliyet Şehirleri turu tam size göre olabilir. Yine benzer şekilde Akdeniz’in bir başka ülkesi olan İtalya’nın Sicilya Adası’nda Palermo ve Katanya görülmesi gereken şehirlerdir. Etna Yanardağı’nın eteklerine kurulmuş olan Katanya’da sönmüş lavlardan oluşan ilginç jeolojik oluşumlara rastlayabilirsiniz. Mussomeli Kalesi, Palermo Katedrali, Mondello, Ursino Kalesi, Antik Roma Şehri Kalıntıları, Dell'Elefante Çeşmesi ve film setini andıran sokaklar, mimari yapılar sizi tarihte yolculuğa çıkarabilir.

Avrupa’nın bir diğer ülkesi Portekiz’de Lizbon ve Porto’yu ziyaret edebilirsiniz. Kültürel ve etnik olarak ilginç bir tarihe sahip olan bu ülkede Belem semti, Şehrin Kapısı, Rossio Meydanı, Okyanus Akvaryumu, Santa Justa Asansörü, Porto Katedrali, Liberdade Meydanı, I. Don Luis Köprüsü ve tarihi şarap mahzenleri turistik yerlerden birkaçıdır. Ülkenin ışıl ışıl süslenmiş sokaklarında gezerken hediyelik eşya almak isteyebileceğiniz çok sayıda dükkan bulunur.

Yılbaşı için tercih edeceğiniz ülkenin hava koşullarına göre kıyafet almanız gerekebilir. Örneğin Kuzey ışıklarını izlemek isterseniz soğuğa karşı etkili kıyafetler, Fas sokaklarını keşfetmek isterseniz daha ince kıyafetler tercih edebilirsiniz. Bir diğer konu da gideceğiniz ülkenin para birimidir. Avrupa Birliği ülkelerinde Euro dolaşımda olduğu için bütçe planlamanızı ilgili ülkenin para birimi doğrultusunda yapmanız faydalı olur. Gideceğiniz destinasyonlarda sevdiklerinize birbirinden ilgi çekici ve unutulmaz yeni yıl hediyeleri alabilirsiniz. Bu nedenle valizinizde boş yer bırakmayı unutmayın.

Avantajlı Yılbaşı Turları Fiyatları

Yılbaşı tur fiyatları gidilecek lokasyona ve mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Yakın mesafede yer alan ülkelerin bazılarına otobüsle ulaşım sağlanabilir. Otobüs seçenekli turlar bu bakımdan daha ekonomik sayılabilir. Uçuş mesafesi ve konaklama gün sayısı da fiyatı etkileyen diğer unsurlardır. Avantajlı yılbaşı turlarından faydalanmak için rezervasyonunuzu şimdiden yaptırabilirsiniz. Coral Tatil güvencesiyle çok sayıda seçenek arasından kendinize en uygun destinasyonu seçerek yeni yılı yeni bir ülkede karşılamanız mümkün.

Vizesiz Yılbaşı Turları

Yılbaşı için yurt dışını tercih ederseniz mutlaka vize almak zorunda değilsiniz. Vizesiz seyahat edilebilen ülke seçenekleriyle de vize bekleme stresi ve masrafına girmeden gezebilirsiniz. Pasaport türünüze ve ülkeler arası anlaşmaya göre vizesiz seyahat edebileceğiniz ülkelerden biri Romanya’dır. Bükreş’e gitmek isterseniz umuma mahsus pasaport sahipleri için vize almak zorundadır. Diğer pasaport türlerinin 90 günlük turistik gezilerde vize almasına gerek yoktur. Fas’ın büyülü dünyasına tanık olmak, Sırbistan’da Belgrad’ı görmek ve Makedonya’nın Üsküp ve Ohrid şehirlerinde balkan rüzgarına tanık olmak için pasaport türü fark etmeksizin 6 aya kadar olan girişler için vize almanıza gerek yoktur. Sizde yeni yıla yenilenmiş olarak girmek istiyorsanız Coral Tatil ayrıcalıklarıyla yılbaşı tatil turları için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.