Kayak Turları

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Otobüslü Bansko Turu

Bansko (3)

4 Gece 5 Gün

3 Gece Konaklama

3* Hotel Hadji Georgi Vb. (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

149,00 4.812,70

Otobüslü Bansko Turu - 4 Gece (Istanbul Hareketli)

Bansko (4)

5 Gece 6 Gün

4 Gece Konaklama

3* Hotel Hadji Georgi Vb. (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

199,00 6.427,70

Yurt Dışı Kayak Turları

Özellikle kış aylarının en popüler sporu olan kayak, genellikle en eğlenceli spor aktivitelerin başında yer alıyor.

Biraz riskli bir spor olduğu için meraklılarını korkuturken, ayni zamanda bu eğlenceden mahrum kalmak istemeyen kayak meraklıları, her yıl kar turlarına akın etmeye devam ediyor. Her yaş grubuna hitap eden kayak sporunun insanlara kattığı mutluluk ve enerji elbette çok fazla.

Durum böyle olunca her gün yeni bir tur seyahati düzenleniyor. Kayak severler için birbirinden uygun fiyatlı kayak turlarına katılan insanlar çok düşük fiyatlarla kayak tatilin tadını çıkarıyor.

Özellikle okul sezonu bittiğinde kayak turlarına olan yoğunluk daha çok artmaya başlıyor. İster yurtiçi isterseniz de yurt dışı kayak turlarına aileniz ve sevdiklerinizle beraber katılarak daha kaliteli bir zaman geçirebilirsiniz. Üstelik kar tatili yapmanız için sömestri beklemenize gerek kalmadan, yaz kış düzenlenen turlara katılabilirsiniz.

Uygun fiyatlı fırsatları kaçırmamak için kayak turlarına erken rezervasyon yaptırarak işinizi garantiye alabilirsiniz. Ayrıca özel kampanyalı kayak turlarını online olarak takip edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra daha önce kayak turlarına katılmayanlar için ücretsiz rehberlik hizmeti fırsatıyla tatilin keyfini dilediğinizce çıkarabilirsiniz.