• Tümü
 • Açık büfe
 • Açık havuz
 • Ana resim
 • Bahçe
 • Balkon manzarası
 • Banyo
 • Banyo imkân ve özellikleri
 • Banyo lavabosu
 • Basketbol sahası
 • Çocuk aktiviteleri
 • Çocuk alanı
 • Çocuklar için oyun alanı - dış mekân
 • Çocuklar için oyun alanı - iç mekân
 • Dış mekân
 • Fitness salonu
 • Hamam
 • Havadan görünüm
 • Havuz
 • İç mekân
 • Kapalı havuz
 • Konaklama yerinden manzara
 • Lobi
 • Oda
 • Plaj
 • Resepsiyon
 • Sauna
 • Spor sahası
 • Su kaydırağı
 • Tenis kortu
 • Toplantı salonu/imkânları
 • Yemek alanları
  1 / 75
  Tümünü Gör
  • Fiyat Hesaplama
   
  Oda 1
  Oda Ekle
  Tamam
  Fiyat Hesapla

  Aradığınız kriterlerde fiyat bulunamadı.

  Biz Sizi Arayalım

  Tesis Özellikleri

  Başa Dön

  Genel Bilgiler

   Otel Özellikleri ve Konseptleri

   Mesafeler

   Su Parkı

   Sporlar

   Plaj

   Havuzlar

   Yetişkin Havuzları

   Havuz Tipi Boyut(m2) Derinlik(cm)(Min-Max) Su Tipi Isıtma Çalışma Saatleri

   Çocuk Havuzları

   Havuz Tipi Boyut(m2) Derinlik(cm)(Min-Max) Su Tipi Isıtma Çalışma Saatleri

   Animasyon

   Çocuk Servisleri

   Yiyecek ve İçecekler

   Yiyecek / İçecek

   Restoranlar

   Yemek Tipi Restoran Çalışma Saati Servis Tipi

   A La Carte Restoranlar

   A La Carte Restoranlar Çalışma Saati Rezervasyon Gerekli Mutfak Sınırlama

   Barlar

   Barlar Çalışma Saati İçecekler Ücretli/Ücretsiz

   Servisler

   Ek Açıklamalar

   Otel İmkanları

    Toplantı Odaları

    Toplantı Odaları Oturma Düzeni ve Kapasitesi Ses Işıklandırma Görüntü Diğer

    Bina Bilgileri

    Bina Tipi Bina Sayısı Kat Sayısı Asansör Sayısı

    Odalar

    Assos Eden Gardens Hakkında

    Başa Dön

    Çanakkale Ayvacık’ın Edremit Körfezi kıyısındaki büyüleyici antik kenti Assos, Ege’nin müthiş denizi ve vazgeçilmez güneşi eşliğinde size benzersiz bir tatil sunuyor. Assos’ta geçireceğiniz tatil benzersiz olacak çünkü Assos belki de dünyanın en sakin huzurlu tatil bölgesi. Birer adet açık ve kapalı havuzu bulunan, aynı zamanda deniz imkanı da sağlayan, yarım pansiyon konseptte hizmet veren Assos Eden Gardens bölgenin en eski otellerinden biridir.

    2012 yılında restore edilerek yeni görünümüne kavuşan tesis, Assos’un tarihi dokusu ve huzurlu sükuneti ile en uyumlu tesislerden biridir. Güler yüzlü kadrosu ve ferah yapısı ile hem yerli hem yabancı turistler tarafından çokça tercih edilen Assos Eden Gardens’ta konaklamanızı tavsiye ediyoruz.

    Assos Eden Gardens’ta konaklamayı düşünüyorsanız erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirerek tatilinizi en ekonomik hale getirebilirsiniz. Eğer kaçırmadan erken rezervasyon kampanyalarından faydalanırsanız neredeyse %40-%50 oranında indirimlerle yaz sezonunda konaklayabileceksiniz. Tatilinizi en uygun fiyatlarla yaşayabilmek için hemen harekete geçin ve Çağrı Merkezi’mizi arayarak uzman tatil danışmanlarımızın önerileri eşliğinde hayatınızın tatilini yaşamak için adım atın. 9 ay taksite kadar tüm kredi kartlarıyla taksit kolaylığı sağlanan tesiste konaklamak için yazı beklemeden rezervasyon yaptırırsanız siz karlı çıkarsınız. Haydi hemen bizi arayın, önerilerimiz eşliğinde hayatınızın tatiline adım atın. 

    Hepimiz Dünyamızda ve ülkemizde  yaşanan küresel salgın Covid19 nedeniyle sevdiklerimiz ve kendimiz için endişeli günler geçirirken  uzun süre evlerimizde sağlığımız için sosyal hayatımızdan fedakarlık ettik..  Sürecin etkisi azalırken sizlerle yeniden kavuşuyor olmanın heyecanını yaşıyoruz.
    İçinde bulunduğumuz dönemden öğrendiklerimizle misafirlerimize  keyif dolu huzurlu bir tatil sunabilmek için en yüksek hijyen ve güvenlik şartlarını sunma sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Misafirlerimiz ve çalışanlarımızın sağlığını koruyabilmek , misafirlerimizin gönül rahatlığı ile keyifli tatil geçirebilmeleri için gece gündüz çalışıp ilave düzenlemeler uygulamaya başladık.
    Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı ‘na bağlı Assos Eden Group Hotels ‘in bütün otellerinde (Assos Eden Gardens Hotel, Assos Eden Beach Hotel, Assos Nazlıhan Hotel, Assos Nazlıhan SPA Hotel), başta Sağlık Bakanlığımız olmak üzere ilgili kuruluşların almış olduğu tedbirleri eksiksiz uygulayarak riskleri en aza indirmek üzere tüm otellerimizde yeni standartları hayata geçiriyoruz. Bizler sosyal mesafe kurallarına azami özen göstererek planladığımız yeni düzenlemelerimizle misafirlerimizi sağlıkla ağırlamaya hazırız. Misafirlerimizin de bu dönemde öğrendiğimiz tüm hijyen, mesafe ve kendimizi koruma kurallarına özen göstererek tatil planlarını yapmalarını rica ederiz…  
    Gönül rahatlığı ile misafirlerimiz huzurla tatillerinin  keyfini çıkarabilirler, sağlıklı kalın.


    Covid-19 Önlemleri

    Transferler ve Karşılama
     
    - Otele giriş yapan tüm misafirler karşılanarak , seyahat hikayeleri ile ilgili gerekli bilgiler alınmaktadır. ( Ulaşım araçları , saatleri , bekleme süreleri vs )
    - Tüm transfer araçları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kimyasal ürünlerle temizlenip dezenfekte edilmektedir. 
    - Transfer görevlileri tarafından maske , eldiven , el antiseptiği ve kolonya gibi “Kişisel Koruyucu Ekipmanlar “ kullanılmakta ve gerekli önlemler alınmaktadır.
    - Otellerimize giriş ve çıkışlarda güvenli mesafe aralıkları gösterilmekte ve bekleme esnasında misafirlerimiz güvenli dinlenme alanlarına yönlendirilmektedir.
    - Tüm karşılama ekibimiz kendi sağlıklarını ve misafirlerin sağlığını en yüksek ölçüde koruyabilmek adına maske , siperlik ve eldiven donanımıyla hazırlıklı olacaktır. 
    - Check –In ve Check – Out sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler güvenli fiziki mesafe kuralına uygun şekilde yapılmaktadır . Gösterilen mesafelere misafirlerin de azami özen göstermeleri rica edilmektedir. 
    - Kapı anahtarları her yeni misafir girişinde dezenfekte edilmiş ve poşetlenmiş olarak misafirlerimize hijyenik bir şekilde sunulmaktadır .
    - Klima ve Televizyon kumandaları her çıkış sonrası dezenfekte edilip poşetlenerek yeni giriş esnasında resepsiyonda verilecektir.
    - Tesise giriş esnasında misafirlerimiz ateş ölçümünden geçirilmekte ve “Misafir Sağlığı Beyan Formu “ odada konaklayacak tüm kişiler tarafından doldurulacaktır. Gerekli durumlarda misafirlerimizin sağlık kurumlarına sevk edilmesi sağlanmaktadır. 
    - Assos Eden Group Hotels ekipleri yerel ve bölgesel yetkililerle koordinasyon sağlamak için 7/24 hazırdır. 

    Ortak Alanlar 

    - Tüm ortak kullanım alanlarının temizlik sıklığı arttırılmış olup , kontrol listeleri ile takipleri yapılmaktadır. 
    - Tesisin ortak kullanım alanlarındaki oda anahtarları , kapı kolları , ortak tuvaletler , elektrik düğmeleri , prizler , trabzanlar vb gibi alanlar sık sık özenle temizlenmekte özel kimyasallar ve ULV 50 Dezenfektan Makinesi Sisleme teknolojisi ile dezenfekte edilmektedir. 
    - Tüm genel alan tuvaletlerinde detaylı temizlik haricinde el değmeden kullanım sağlanabilecek sensörlü klozet kapakları tek seferlik kullanım için hazırlanmıştır.
    - Tüm ortak kullanım alanlarında el dezenfektanları stand şeklinde ya da duvarda asılı olarak bulunmakta , sık sık kontrol edilmektedir. 
    - Misafir ortak kullanım alanlarındaki tüm mobilyaların , şezlongların, masa ve sandalyelerin yerleşimleri sosyal mesafe kuralları kapsamında düzenlenmiştir. Azami özen gösterilerek yer değiştirilmeden kullanılması gerekmektedir . 
    - Hamam , Sauna , Fitness Center , SPA Alanları ve Mini club , çocuk parklarında dezenfeksiyon işlemleri arttırılmış , kullanımın çok olacağı gözlemlenildiği durumlarda kişi kısıtlaması ve aktivite durdurulması önlemleri alınacaktır. 

    Odalar

    - Tüm misafir odaları ve özellikle sık temas edilen eşyalar , Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış yüksek kalitede kimyasal ürünler ile temizlenip dezenfekte edilmektedir. 
    - Konaklama süresince misafir odaları maske ve eldivenli kat hizmetleri görevlileri tarafından rutin olarak temizlenmektedir.  
    - Nevresim takımı , havlular ve tüm çamaşırlar 60-90 derece arasında özel kimyasallarla yıkanmaktadır .
    - Misafirlerin odadan ayrılışından sonra tüm kirliler alınır ve  yoğunluğa göre  en az iki ila sekiz saat arasında havalandırılır. Detaylı temizliğin yapılmasının ardından da   ULV 50 Dezenfektan Makinesi Sisleme teknolojisi ile dezenfekte edilmektedir.

    Restoranlar ve Servis

    - Assos Eden Group Hotels olarak , otelin doluluk oranına ve restoranlarımızdaki misafir sayılarına göre yeni düzenlemeler getirdik. Restoran hizmetlerimiz , masa aralıklarından üretime ve servis hızına kadar her zaman olduğu gibi dikkatle ve özenle yerine getirilmektedir. 
    - Gıda güvenliği konusunda her zaman uyguladığımız standartlarımıza ek olarak , açık büfelerimizde servis mümkün olduğunca maske ve eldivenli servis personelimiz tarafından güvenli bir şekilde sağlanacak , misafirlerin kendi servislerini  yapacakları büfelerde ise tek kullanımlık eldivenlerden kullanılıp büfe sonundaki eldiven çöplerine atılarak  el değmeden büfe hizmeti alınacaktır  . 
    - Tüm servis ekipmanlarımız bulaşık makinelerinde 70 derece üzerinde yıkanmaktadır. 
    - Restoranlarımızda  çatal,bıçak,kaşıklar temizlendikten sonra  tek kullanımlık poşetler içerisinde hijyenik bir şekilde sunulmaktadır. 
    - Restoranlarımızda tüm bardaklar temizlendikten sonra tek kullanımlık poşetler içerisinde hijyenik bir şekilde sunulmaktadır. 
    - Tüm restoran ve barlarda oturma düzeni sosyal mesafeye uygun olarak açık havada geniş , ferah ve konforlu olacak şekilde düzenlenmektedir.
    - Restoranların genel temizliği ile masa sandalye , tezgah , büfe ve diğer tüm malzeme ve materyellerin temizlikleri , servis başlangıç ve bitişlerinde usulüne uygun şekilde yapılmakta ve dezenfekte işlemleri gerçekleştirilmektedir. 

    Havuz ve Plajlar

    - Plajlar ve havuzlarımızın geniş kullanım kapasiteleri bulunmaktadır. 
    - Kapalı Havuz , açık havuz ve plajlardaki şezlong aralıkları , güvenli fiziki  mesafe kuralına göre ayarlanmıştır. Düzenlere azami özen gösterilmesi gerekmektedir.
    - Plaj ve Havuz havluları, yüksek dercede yıkanmış , temizlenmiş ve  kapalı poşetler içinde resepsiyonlarımızdan alınan havlu kartları karşılığında görevli personel tarafından  verilecektir.
    - Havuzların temizliği her zaman olduğu gibi herhangi bir hastalığa yer vermeyecek kimyasal değerlere uygun şekilde yapılmaktadır. 
    - Tüm şezlong, şezlong minderleri, plaj ve havuz kabinleri rutin  temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçirilmektedir. 
    - Havuz ve Plaj alanında genelde tek kullanımlık servis gereçleri kullanıldığından sık aralıklarla çöp kutuları bulunmakta ve misafirlerin özenle bu kutuları kullanmaları önerilmektedir. 

    Çalışanlarımızla ilgili Hijyen Kuralları ve Tedbirler

    - Çalışanlarımıza uzman firma ve sağlık ekipleri tarafından eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sürekli olarak tekrarlanmaktadır.
    - Kat hizmetlerinin çalıştığı alanlar , ortak girişler, soyunma odaları , çamaşır odaları ve personel ofisleri gibi yüksek el temaslı alanlarda temizleme ve dezenfeksiyon sıklıkları arttırılmıştır. 
    - Kat hizmetleri ve hijyen protokolleri eğitimlerine ek olarak , otel çalışanlarına gelişmiş Covid19 farkındalık eğitimi düzenli olarak verilmektedir. 
    - Çalışanların işe geliş ve gidişlerde kullandıkları transfer araçları her servis sonrasında dezenfekte edilmektedir.
    - Çalışanlar transferler sırasında koruyucu maske takmaktadırlar.
    - İşbaşı yapmadan önce ateş ölçümleri yapılmaktadır.
    - Kat hizmetleri , temizlik hizmetleri , yiyecek ve içecek üretim alanları ve bulaşıkhane gibi geri planda olan yerlerde çalışanların maske ve tek kullanımlık eldiven kullanması sağlanmaktadır. 
    - Çalışanlara ait tesis içerisindeki lojman , kafeterya, kantin gibi ortak kullanım alanları sık sık özenle temizlenerek kimyasal ürünlerle dezenfekte edilmektedir. 
    - Çalışanların kullanımındaki tüm ortak alanlarda el antiseptiği bulundurulmaktadır.
    - Sosyal mesafe kuralları kapsamında , çalışanların kullandığı alanlardaki tüm mobilya,masa ve sandalyelerin yerleşimleri yeniden düzenlenmiştir.
    - Çalışanların misafirler ve kendi aralarındaki fiziki mesafe kurallarına göre hareket etmesi ve bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.
    - Olası durumlarda eylem planları devreye sokulması sağlanacaktır.