Bolu Otelleri

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Bolu

Gazelle Resort & Spa

Yarım Pansiyon

Superior Oda

Detaylar

2.100,00
686 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Bolu

Narven Termal Kasaba

Yarım Pansiyon

İki Kişilik 1+1 Daire

Detaylar

%5 İndirim
2.193,75 2.084,06
190 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Bolu

Sarot Thermal Park Resort & Spa

Oda Kahvaltı

Standart Twın / Double - Bed & Breakfast - Iade Edılebılır

Detaylar

43,99 1.557,14
145 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Bolu

Soylu Hotel

Oda Kahvaltı

Standard Double Room

Detaylar

42,51 1.504,75
75 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Bolu

Sarot Thermal Vadi Tatil Köyü

Sadece Oda

1+1 Vadı Suıte - (None) - Iade Edılemez

Detaylar

43,89 1.553,58
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Bolu

Sarot Thermal Palace Tatil Köyü

Sadece Oda

1+1 Palace Suıt - (None) - Iade Edılebılır

Detaylar

46,81 1.657,15
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Bolu

Hampton By Hilton Bolu

Oda Kahvaltı

Room, 2 Twın Beds, Non Smokıng

Detaylar

81,46 2.883,76
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Bolu

Karpalas City Hotel & Spa

Oda Kahvaltı

Superıor Double Room, Pool Access

Detaylar

99,41 3.518,99
104 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Bolu

Bolu Koru Hotel

Tam Pansiyon Plus

Standart Oda

Detaylar

%10 İndirim
2.666,67 2.400,00
249 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Bolu

Narven Wellness & Thermal Hotel

Yarım Pansiyon

Superıor Deluxe Oda

Detaylar

3.250,00

Bolu Otelleri ve Otel Fiyatları

Yedigöller, Abant, Gölcük ve Kartalkaya gibi doğa güzellikleriyle dikkat çeken Bolu, tatil severlerin sıklıkla ziyaret ettiği şehirlendendir. Bu ziyaretlerin başlıca sebeplerinden birinin de Bolu kaplıcaları olduğu söylenebilir. Bolu, jeolojik bakımdan önemli bir fay tabakası üzerinde bulunduğu içi bol miktarda kaplıcaya ve jeotermal su kaynağına sahiptir. Kaplıca ve jeotermal su kaynakların fazla olması otel çeşitliliğine de yansımıştır. Bolu, ziyaretçilerine keyifli bir tatil sunmak için pek çok çeşitte otele ev sahipliği yapar. Bu yüzden tatil öncesi Bolu tatil yerleri hakkında detaylı bir araştırma yapmakta fayda vardır. Bu hususta da Coral Tatil’in sunduğu tavsiyeleri değerlendirebilirsiniz.

Temalarına Göre Bolu Otelleri

Bolu kalınacak yerler konusunda farklı konsepte sahip otelleri bünyesinde barındırır. Bu otellerin pek çoğu kaplıcaların bolluğu sebebiyle SPA hizmeti verir. SPA hizmetinden yaralanabileceğiniz Bolu kaplıca otelleri için Coral Tatil’i ziyaret edebilirsiniz.

Her Şey Dahil Bolu Otelleri

Kış tatili için oldukça avantajlı olan Bolu dağ otelleri, kaliteli bir hizmet vermekle birlikte doğayla bütünleşeceğiniz bir tatil imkanı sunar. Bu oteller arasında ilk sırada yer alan Gazelle Resort & SPA ile hem şehir hayatının tüm stresini unutabilir hemde ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebilirsiniz. İhtiyacınız olan bir kış tatilini daha keyifli hale getirmek için yakın kayak merkezlerinde, kayak deneyimi yaşayabilirsiniz. Gazelle Resort & SPA ideal bir termal doğa otelidir.

5 Yıldızlı Bolu Otelleri

Bolu’nun ev sahipliği yaptığı birçok 5 yıldızlı otel vardır. Bu oteller arasında yer alan ve Coral Tatil tarafından önerilen Gazelle Resort & SPA oldukça kaliteli hizmet sunar. Otel, Bolu SPA otelleri arasında da popülerdir. Kaplıcalardan yaralanan otel, sunduğu SPA hizmeti ile misafirlerinin memnun bir şekilde ayrılmasını sağlar. Otele en yakın havalimanı Kocaeli Havaalanı`dır. Bolu’da havaalanı olmadığı için, genellikle şehre en yakın havaalanı olan Kocaeli Havaalanı kullanılır. Otele ulaşmak için ise özel imkanların dışında toplu taşıma araçları tercih edilebilir. En yakın otobüs durağına 300 metre uzaklıkta olan otel, şehir merkezine ise 6 kilometre uzaklıktadır.

Bolu Termal Otelleri

Bolu kaplıcalar açısından zengin bir şehir olduğu için birçok termal otele ev sahipliği yapıyor. Başlıca termal oteller arasında ise Narven Termal Kasaba, Sarot Thermal Palace Apart Hotel ve Sarot Thermal Park Resort & SPA geliyor. Otellerde bulunan sauna, SPA, hamam ve termal havuzlar; kaplıcalardan gelen şifalı suları sizlere sunuyor. Bu sayede cilt ve beden sağlığınız için avantajlı bir tatil yapabilirsiniz.  

Popüler Bolu Termal Otelleri:

 • Narven Termal Kasaba
 • Sarot Thermal Palace Apart Hotel
 • Sarot Thermal Park Resort & SPA

Bolu Uygun Otel ve Tatil Fırsatları

Bolu’da hafızalardan silinmeyecek bir tatil yapmak için Coral Tatil tarafından sunulan tatil fırsatlarını takip edebilirsiniz. Bolu otel fiyatları; otelin yıldız sayısına, konumuna, hizmetine ve kalitesine göre farklılık gösterir. Bu yüzden otel kararı vermeden önce Coral Tatil’deki otelleri incelemenizde fayda vardır. Bütçenize uygun bir tatil için ise otelleri özellikleri ile birlikte geniş kapsamlı olarak değerlendirebilirsiniz.

Bolu Otellerinde Erken Rezervasyon Avantajları

Bolu konaklama yerleri, tatil sezonu geldiği zamanlarda çok fazla yoğunluk yaşar. Özellikle de doğal göllerin etrafında bulunan oteller ciddi bir ziyaretçi akınına uğrar. Bu da haliyle fiyatlara yansır. Bu yüzden erken rezervasyon yapmak oldukça önemlidir. Erken rezervasyon yapabileceğiniz Bolu gölcük otel, size kusursuz bir tatil sunabilir. Ayrıca erken rezervasyon yapmanın pek çok avantajı vardır. Bu avantajları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Uygun fiyatlı bir tatil planı yapmanızı sağlar. Eğer erken rezervasyonun dönemsel kampanyalarına denk gelirseniz ekstra indirimleri yakalayabilirsiniz.
 • Tatil sezonu geldiğinde oda bulma sıkıntısı yaşamazsınız. Çünkü siz zaten odanızı erkenden rezerve etmiş olursunuz.
 • Ulaşım, yeme-içme ve yapılacak faaliyetlere kadar pek çok planı önceden yapmış olursunuz.
 • Turistik mekanları gezmek veya alışveriş yapmak için planınızı daha önceden yaparsınız. Bu sayede kaliteli bir tatil rotası oluşturabilirsiniz.
 • Tatiliniz önceden belirlenmiş ve planlı olacağı için yetişme telaşı gibi stresleri yaşamazsınız.
 • Erken rezervasyon tatilinizi son güne kadar iptal etme olanağı sunar. Olası bir aksilikte ve gidememe durumunda tatilinizi kolayca iptal edebilirsiniz.

Bolu Seyahatleriniz için Tüyolar

Bolu kış tatili ve yaz tatili için oldukça ideal bir şehirdir. Hayallerinizdeki Bolu tatili için planlı bir şekilde ilerlemekte fayda vardır. Bu kapsamda Coral Tatil`in sunduğu tüyolardan yararlanabilirsiniz. Bolu seyahatinizi daha planlı ve daha eğlenceli hale getirecek tüyolar ise şöyle sıralanabilir:

 • Öncelikle Bolu’da gezilecek yerleri araştırmanızda fayda vardır. Gezilecek mekanların rotası sıralı bir şekilde olmalı ki peş peşe giderken zaman kaybetmeyin.
 • Gezip görmek için ilk sıraya Bolu kaplıcalarını ekleyebilirsiniz. Bolu kaplıcaları şehir merkezine yakın olduğu için kolaylıkla gidebilirsiniz. Ayrıca kaplıcalar iyi bir dinlenme atmosferine sahiptir.
 • Göller konusunda oldukça zengin olan Bolu’ya gitmişken gölleri görmemek olmaz. Önceliği  Abant Gölü’ne verebilirsiniz. Bu sayede hem Abant Gölü’nü görmüş olursunuz hem de Tabiat parkını ziyaret etme imkanı bulursunuz. Burada uzun yürüyüşler yapabilir, bol bol fotoğraf çekebilir veya manzaraya karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz.
 • Bolu’nun yeşilin her tonuna sahip olan doğasının, bembeyaz travertenlerle buluşması dikkatinizi çekebilir. Bunun için Akkaya Travertenleri`ni gidip görebilirsiniz. Ayrıca travertenlere çıktığınızda Bolu’nun büyüleyici manzarasıyla karşı karşıya kalırsınız.
 • Tercihiniz kış tatili ise Kartalkaya Kayak Merkezi’ne gidebilirsiniz. Kartalkaya Kayak Merkezi, kış aylarında Bolu’nun en cazip ve en iddialı adreslerinden biridir. Kayak merkezine kısa sürede girmek içinse yakın çevresinde bulunan otelleri tercih edebilirsiniz.
 • Bolu’ya gitmişken mutfak kültürünün zenginliğinden de nasibinizi alabilirsiniz. “Ovmaç çorbası”, “Abant kebabı”, “Bolu kebabı”, “Bolu köftesi”, “Paşa pilavı” ve “Kaldırık dolması” sizi lezzetiyle büyüleyecek yemeklerdir. Otellerde bu yemekleri bulamazsanız şehir merkezindeki lokantalara gidebilirsiniz. Bu sayede Bolu esnafının samimi sohbetiyle tanışmış olursunuz.

Bolu Tatiliniz İçin Neden Coral Tatili Seçmelisiniz?

30 yıldır turizm çerçevesinde hizmet veren Coral Tatil; sadece Türkiye ile sınırlı kalmamış, hizmetlerini 40 ülkede genişletmiştir. Bu da hizmet kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu ortaya koyar. Bolu tatiliniz için Coral Tatil’i seçmeniz, size avantaj sunar. Coral Tatil tarafından size sunulan oteller kaliteli hizmetler verirken keyifli bir tatil için de imkan tanır. Ayrıca uygulama otel sisteminde bulunan otellere de Coral Tatil sayesinde ulaşabilirsiniz. Konforlu bir konaklama için Coral Tatil’deki otelleri incelemeniz avantajlı olabilir. Bunun dışında pek çok çeşitte Bolu otelleri Coral Tatil’de sizi bekliyor.