Sarıkamış Otelleri

Sıralama:

Kars / Sarıkamış

Kayı Snow Otel

Yarım Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

173,34

Sarıkamış Otelleri

Kış turizminin merkezlerinden biri olan Sarıkamış Kars’a bağlı çok şirin bir ilçedir. Senenin 9 ayında konaklayabileceğiniz fırsatlar sunulan ilçede dinlenirken eğleneceksiniz. Kış sezonu 9 ay kadar sürdüğü için bu süre zarfında yerli ve yabancı turistler Sarıkamış’ı tercih etmektedir.

Sarıçam ormanlarının içerisine konumlanmış olan Sarıkamış otelleri inci beyazı karı ve doğa manzarası ile sizlere farklı duyguları yaşatacak. Eşsiz bir atmosferi bulunan Sarıkamış’ta bütçenize uygun tatil seçenekleri ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Her kesimden bütçeye hitap eden Sarıkamış otelleri farklı konseptleri ile sizleri bekliyor. Standart ve aile odası seçenekleri ile en uygun konaklama fırsatlarını sunan otellerde unutamayacağınız bir tatil yaşayacaksınız.

Hem yeni evlenenlere balayı konsepti hem de ailelere özel konseptler sunulan Sarıkamış otelleri bünyesinde tatil yaptığınız için memnun olacaksınız. Doğası ve tarihi güzellikleri ile ön planda olan Sarıkamış’ı tatil planlarınız arasında üst sıralara koyabilirsiniz.

Sarıkamış'ta Ne Yenir?

Sarıkamış mutfağında et yemekleri ağır basmaktadır. Doğunun yemek kültürünü en iyi şekilde yansıtan ilçede daha önce hiç tatmadığınız lezzetler ile tanışabilirsiniz. Bu bölgede yetişen madımak, çaşır, ısırgan, kımı ve kuzukulağı gibi bitkiler ile yapılan lezzetler hem sağlıklı hem farklıdır.

 Sarıkamış’ta denemeniz gereken lezzetler arasında Mihriban Pilavı, Kımı Çorbası, Kaz Lokması, Hurma Tatlısı ve Ayran Aşı yer alır.

Sarıkamış'ta Neler Yapılır?

İlçede gezebileceğiniz birçok tarihi bölge bulunmaktadır. Bu özel yerleri gezerek ilçeyi daha yakından tanıyabilirsiniz. Doğası ile meşhur olan bölgede doğa yürüyüşleri yaparak doğayı keşfedin. Bununla birlikte doğa sporları da yapabilirsiniz. Kayak Merkezine giderek kış sporları ve kayak yapabilirsiniz. Ayrıca mangal partileri ve piknikler için de son derece uygun alanlar mevcuttur.

Sarıkamış'ta Gezilecek Yerler?

Sarıkamış’ta Milli Park içerisinde bulunan Kayak Merkezini mutlaka gezmelisiniz. Bununla beraber tarihi yapılardan biri olan Katherina Köşkü de görülmeye değer. İlçenin en önemli tarihi alanlarından biri olan Zivin Kalesini de gezmelisiniz.

Özel Günler ve Festivaller

İlçede düzenlenen festivaller kaçırmamanı gereken fırsatlardandır. Ocak aylarında düzenlenen Kış Oyunları Festivali, Uluslararası Altın Kaz Film Festivali ve Kars Âşıklar Bayramı katılabileceğiniz festivaller arasında yer alır.

444 0 684 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımız aracılığıyla Sarıkamış Otelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
Yandex.Metrica